خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/02/12 12:19:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نمایندگان مجلس تاکید کردند:

لاریجانی، گزینه اول و آخر برای ریاست مجلس

**دومین انتخابات ریاست و هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی در حالی برگزار می شود که شانتاژهای خبری برخی سایت های جهت دار از ایجاد چند دستگی در فراکسیون اصول گرایان برای انتخاب ریاست مجلس خبر می دهند، اما اظهار نظر های هیئت رییسه فعلی مجلس و نمایندگان حکایت از وحدت کامل فراکسیون اصول گرایان بر ریاست مجدد لاریجانی بر مجلس شورای اسلامی دارد.

در همین رابطه عضو هیئت رییسه مجلس گفت: قطعا در انتخابات آینده ریاست مجلس شورای اسلامی لاریجانی با اکثریت ارا مجددا در جایگاه خود ابقاء خواهد شد.

حسن غفوری فرد نماینده تهران در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود:حداد عادل تاکنون اظهار تمایلی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست مجلس شورای اسلامی نکرده و با توجه به سابقه فرهنگی و اجتماعی خود خواستار ابقاء در ریاست کمسیون فرهنگی است.

در ادامه امیدوار رضایی عضو دیگر هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی که عضویت در کمسیون بهداشت را نیز برعهده دارد اظهار داشت: کاندیداتوری حداد عادل برای شرکت در انتخابات ریاست مجلس شورای اسلامی دور از ذهن بوده و تقریبا قاطبه مجلس خواهان ابقاء لاریجانی در کسوت ریاست مجلس شورای اسلامی هستند.

نماینده مردم مسجد سلیمان نیز افزود: عملکرد مثبت لاریجانی در کسوت ریاست بر مجلس شورای اسلامی، شخصیت و نگاه جامع و گسترده و فراجناحی وی به گرایشات مختلف سیاسی حاضر در مجلس از علل اصلی ابقاء ایشان در جایگاه ریاست خواهد بود.

همچنین حشمت ا... فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب  با تاکید بر انتخاب مجدد لاریجانی به عنوان ریاست مجلس گفت: تنها گزینه حضور در جایگاه ریاست مجلس شورای اسلامی لاریجانی خواهد بود و فرد دیگری برای حضور در این رقابت ثبت نام نخواهد کرد.

عضو کمسیون امنیت ملی  با تاکید بر اجماع میان اصول گرایان برای انتخاب ریاست مجلس افزود: سومین دوره انتخابات ریاست مجلس هرگز به رقابت کشیده نخواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet