هدر اصلی
1389/02/12 12:01:00
سرویس اقتصادی
میرتاج‌الدینی خبر داد:

اساسنامه صندوق توسعه ملی این هفته تقدیم مجلس می‌شود

**معاون پارلمانی رئیس جمهور از ارائه اساسنامه صندوق توسعه ملی به مجلس در طول هفته جاری و یا بعد از سفر رئیس جمهور به نیویورک خبر داد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی" در حاشیه جلسه علنی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: اساسنامه صندوق توسعه ملی نهایی شده و در صورت امکان این هفته و یا احتمالاً بعد از سفر نیویورک رئیس‌جمهور تقدیم مجلس می‌شود.

وی در مورد اشکالات وارده از سوی شورای نگهبان بر اساسنامه سازمان هدفمند کردن یارانه‌ها اظهار داشت: اشکالات شورای نگهبان را بر طرف می‌کنیم و مجددا به شورا ارسال خواهد شد.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور خاطرنشان ساخت: اشکالات مربوطه عمدتا ساختاری و مربوط به دو شغله نبودن اعضای هیات رئیسه سازمان و... است که همه آنها قابل حل است.

میرتاج‌الدینی همچنین با اشاره به سفر رییس جمهور به نیویورک یادآور شد: این سفر فرصتی برای اصلاح اساسنامه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و ان پی تی است.

وی تاکید کرد: این اساسنامه باید اصلاح شود تا آژانس به اهداف خود برسد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: با توجه به روشن بودن سیاست جمهوری اسلامی در زمینه تسلیحات هسته‌ای حضور کشوری که می‌خواهد با اشاعه این تسلیحات مقابله کند در اصلاح موارد مورد نظر موثر است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet