خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1389/02/12 14:48:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
الهیان:

حضور احمدی نژاد در کنفرانس بازنگری NPT جنبه افشاگرانه دارد

**زهره الهیان،عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضع گیری وزیر امور خارجه آمریکا در رابطه با حضور رییس جمهور کشورمان در کنفرانس بازنگری NPT،اظهار داشت: حضور احمدی نژاد در این کنفرانس جنبه افشاگرانه دارد.

زهره الهیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با ایرنا با بیان این مطلب،تاکید کرد: حضور رییس جمهور ایران در کنفرانس بازنگری NPT بیانگر اهمیت این موضوع برای کشور ما است.

الهیان با اشاره به تهدید رییس جمهور آمریکا مبنی بر استفاده از سلاح هسته ای علیه کشورمان،تصریح کرد: شعارهای آمریکایی ها در رابطه با عدم اشاعه و خلع سلاح با تهدید حمله اتمی به کشورمان توسط باراک اوباما رییس جمهور این کشور در تناقض است.

این نماینده مجلس با اشاره به موضع گیری زودهنگام هیلاری کلینتون در رابطه با حضور رییس جمهور کشورمان در کنفرانس بازنگری NPT در نیویورک،گفت: این مساله میزان نگرانی آمریکایی ها را از حضور نماینده ایران و افشاگری در رابطه با هزاران کلاهک هسته ای آمریکا نشان می دهد.

گفتنی است هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه آمریکا از رییس جمهوری کشورمان خواسته است تا در زمان حضور در نیویورک برای شرکت در کنفرانس بازنگری NPT از موضع گیری در رابطه با برنامه های هسته ای آمریکا و تعداد کلاهک های هسته ای اش خودداری کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet