ایام محرم 1398
1389/02/12 16:07:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

سخنرانی احمدی‌نژاد در نیویورک، توطئه صهیونیست‌ها را افشا می‌کند

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:از آنجا که سخنان رییس‌جمهوری در اجلاس بازنگری ان.پی.تی ماهیت رژیم صهیونیستی را افشا خواهد کرد،لابی صهیونیستی برای تحت الشعاع قرار دادن سخنان احمدی‌نژاد فعال شده است.

حجت الاسلام "حسین ابراهیمی" روز یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا، با اشاره به سفر رییس‌جمهوری به نیویورک برای شرکت در اجلاس بازنگری معاهده منع گسترش سلاح‌های هسته‌ای،گفت: حضور رییس جمهوری اسلامی ایران به‌طور حتم در پیشبرد اهداف صلح‌آمیز هسته‌ای کشور و آشنایی افکار عمومی با دیدگاه ملت و دولت ایران در این خصوص موثر است.
وی اظهار داشت: رییس‌جمهوری با حضور در این اجلاس از یک تریبون بین‌المللی به نفع جمهوری اسلامی ایران و حق ملت در استفاده از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای استفاده خواهد کرد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس،تاکید کرد: سخنرانی رییس‌جمهوری ایران پاسخ به ادعاهای ابرقدرت‌ها درباره فعالیت‌های صلح آمیز هسته‌ای ایران است.
این نماینده اصولگرای مجلس با اشاره به برگزاری اجلاس خلع سلاح در تهران، گفت: جمهوری اسلامی ایران بر حرام بودن استفاده و اشاعه سلاح‌های کشتار جمعی اعم از میکروبی، شیمیایی و اتمی تاکید دارد.
ابراهیمی خاطرنشان کرد:آقای احمدی‌نژاد با سخنرانی خود در اجلاس نیویورک ضمن تبیین مجدد مواضع ایران در موضوع هسته‌ای، واقعیت‌های انکارناپذیر دستیابی ایران به فناوری صلح‌آمیز هسته‌ای را تشریح خواهد کرد.
این نماینده مجلس در ادامه به تحرک لابی‌های صهیونیستی برای تحت‌الشعاع قرار دادن سخنرانی احمدی‌نژاد در این اجلاس اشاره کرد و افزود: هدف صهیونیست‌ها از این اقدامات، کتمان واقعیت دستیابی و تولید سلاح هسته‌ای توسط این رژیم و مدافعان آن است.
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: صهیونیست‌ها همواره از تمامی امکانات برای فضاسازی علیه جمهوری اسلامی ایران استفاده می‌کنند و تلاش‌های جدید آنان، حرف تازه‌ای نیست.
ابراهیمی گفت: هرچند تولید کلاهک‌های هسته‌ای توسط صهیونیست‌ها و حامیان این رژیم واقعیت انکارناپذیری است، اما چون سخنرانی رییس‌جمهوری ایران توطئه‌های صهیونیست‌ها را آشکار می‌کند، آنها به دنبال تخریب ایران و تحت‌الشعاع قرار دادن سخنرانی احمدی‌‌نژاد هستند.
وی افزود: تا زمانی که سلاح‌های اتمی توسط قدرت‌های دارنده آن تولید و روز به روز بر تعداد آن در جهان افزوده شود و کشورهایی که در پی دستیابی به انرژی هسته‌ای با مقاصد صلح‌آمیز هستند در مظان اتهام قرار گیرند، بهبودی در وضعیت جهان را شاهد نخواهیم بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet