هدر موبایل
1389/02/12 16:37:00
سرویس کمیسیون ها
رجایی از تعیین تکلیف وضعیت برنج‌های آلوده در هفته جاری خبر داد:

احتمال بررسی پرونده برنج های آلوده در قوه قضاییه

**رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: در هفته جاری تکلیف پرونده برنج‌های آلوده مشخص خواهد شد و احتمال دارد پرونده به قوه قضائیه ارسال شود.

"عباس رجایی" نماینده اراک در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص پرونده برنج های آلوده که کمیسیون کشاورزی مجلس پیگیر آن است، اظهار داشت: گزارش کمیسیون کشاورزی مجلس درخصوص این پرونده در اواخر سال 88 در صحن علنی مجلس قرائت شد و قرار شد تا کمیسیون طرحی را در این راستا تهیه و جهت مطرح شدن در صحن مجلس ارائه کند.

وی افزود: همچنین قرار شد تا کمیسیون بهداشت و درمان مجلس آزمایش خاصی را درخصوص برنج های آلوده انجام دهد و نتیجه را به کمیسیون کشاورزی مجلس اعلام کند که متاسفانه هنوز این نتیجه اعلام نشده است.

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس درخصوص برخورد با متخلفان در زمینه برنج های آلوده، گفت: بعد از آنکه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس آخرین نتایج خود را اعلام داشت، پرونده برنج های آلوده در اختیار قوه قضائیه قرار می گیرد.

رجایی افزود: به احتمال زیاد در طول هفته جاری کمیسیون بهداشت و درمان مجلس نتیجه بررسی های خود را به ما اعلام خواهد کرد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه کمیسیون کشاورزی مجلس در حال تهیه چه طرحی درخصوص برنج های آلوده است، گفت: این کمیسیون با بررسی پیشنهادات مختلف قصد دارد تا با تهیه طرحی ضمن رفع نواقص قانونی و پیشگیری از تخلفات در زمینه واردات برنج، از تکرار اشتباهات صورت گرفته جلوگیری کند و شرایط و وضعیت مناسب تری در کشور بوجود آید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet