آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
برای خروج از بحران های سیاسی صورت می گیرد

نشست های فوق­العاده در پارلمان و شورای ریاست جمهوری عراق

سرویس بین الملل
**احتمال نشست های فوق­العاده برای پایان دادن به اختلافات سیاسی در این کشور در حالی قوت گرفته است که ستاد عالی مستقل انتخابات این کشور فردا نتیجه بازشماری انتخابات را اعلام می کند.
یکشنبه 12 اردیبهشت 1389 ساعت 18:24

خبرگزاری خانه ملت به نقل از روزنامه الشرق الاوسط چاپ لندن گزارش داد، روزهای آینده نتیجه بازشماری انتخابات پارلمانی عراق اعلام می­شود درحالیکه، درخواست­های گروه­های سیاسی این کشور برای برگزاری جلسه­ای فوق­العاده در پارلمان و شورای ریاست جمهوری روبه افزایش است.

عضو جنبش تجدید «به رهبری طارق الهاشمی معاون رئیس جمهور عراق» اعلام کرده است، جلال طالبانی رئیس جمهور عراق از پیشنهاد برگزاری جلسه فوق­العاده شورای ریاست جمهوری از سوی طارق الهاشمی استقبال کرد و ما منتظر بازگشت وی از سلیمانیه هستیم.

وی با بیان اینکه مشکل اساسی در کشور برگزار نشدن نشست های مجلس نمایندگان است گفت: مجلس نمایندگان به بهانه پایان دوره فعالیت آن، تعطیل شده است در حالی که انتظار است تا زمان تشکیل مجلس بعدی، این مجلس به کار خود ادامه دهد. اقدامات اخیر برخی گروه ها به دلیل غیبت مجلس بود در حالی که نیاز است که مجلس از نزدیک بر روند سیاسی نظارت داشته باشد.

وی افزود: شورای ریاست جمهوری عراق خواهان برگزاری نشست فوق العاده مجلس نمایندگان برای بررسی بازتاب های تحولات کشور است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000