هدر موبایل
1389/02/12 19:41:00
سرویس فراکسیون ها
قنبری به خانه ملت خبر داد

نامه فراکسیون اقلیت به لاریجانی درخصوص حمله به دفاتر نمایندگان

**سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس گفت: این فراکسیون تصمیم دارد تا طی نامه ای به لاریجانی رئیس مجلس از وی بخواهد تا از شان و جایگاه نمایندگان به خوبی دفاع کند.

داریوش قنبری نماینده ایلام در مجلس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسه بعدازظهر امروز فراکسیون اقلیت مجلس گفت: در این جلسه هجمه هایی که علیه اعضای فراکسیون به بهانه دیدار با شخصیت های سیاسی صورت می گیرد مورد بررسی قرار گرفت و قرار شد تا فراکسیون طی نامه ای به علی لاریجانی رئیس مجلس از ایشان بخواهد که شان و جایگاه نمایندگی  به خوبی دفاع کند و بدون توجه به گرایش سیاسی و جناحی نمایندگان درصدد حفظ جایگاه نمایندگان برآید.

وی افزود: متاسفانه طی روزهای گذشته عده ای به بهانه هایی در شهرهای مختلف به دفاتر نمایندگان فراکسیون اقلیت حمله می کنند و با این شیوه ها می خواهند آشوب هایی ایجاد کنند و درواقع طراحان این طرح ممکن است رقبای نمایندگان فراکسیون اقلیت باشند که در انتخابات مجلس شکست خوردند.

سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس گفت: فراکسیون در نامه ای که به لاریجانی خواهد داد از ایشان می خواهد تا مصوبین و طراحان حمله به دفاتر نمایندگان را شناسایی و برخورد لازم با آنان صورت گیرد.

قنبری اضافه کرد: این نامه به زودی تقدیم علی لاریجانی خواهد شد.

وی گفت: در ادامه این جلسه طرح تجمیع انتخابات و استانی شدن انتخابات که این روزها مطرح است در جلسه فراکسیون مطرح و قرار شد تا کمیته سیاسی فراکسیون با بررسی کارشناسی نظر خود را در این زمینه اعلام کند.

وی تصریح کرد: همچنین در این جلسه کارگروه بررسی اولویت های برنامه پنجم توسعه این فراکسیون موظف شد تا نظر خود را در زمینه اولویت های برنامه پنجم به فراکسیون اعلام کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet