حلول ماه ربیع الاول
1389/02/13 10:51:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

انتقاد محمد تقی رهبر از تصمیم فراکسیون اقلیت برای دیدار با چهره های اصولگرا

**رئیس فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی،گفت: فراکسیون اقلیت برای سرپوش گذاشتن بر اعمال خود مبنی بر دیدار با سران فتنه در تلاش برای ملاقات با چهره های اصولگراست، اما فراکسیون اقلیت بداند کسانی که مواضع خود را با جریان نفاق مشخص کرده اند حق دیدار با اصولگرایان را ندارند.

محمدتقی رهبر نماینده مردم اصفهان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان در واکنش به تصمیم فراکسیون اقلیت مبنی بر دیدار با چهره های اصولگرایی گفت: هدف فراکسیون اقلیت از این دیدارها سرپوش گذاشتن بر اعمالشان مبنی بر دیدار با سران فتنه است لذا این فراکسیون که هنوز مواضع خود را با جریان نفاق و سران فتنه مشخص نکرده است نمی تواند با چهره های اصولگرایی دیدار داشته باشد.

وی، با بیان اینکه انسان انقلابی یک مسیر و هدف را برای حرکت خود انتخاب می کند، گفت: نمی شود هم طرفدار جریان فتنه بود و هم خود را جزو نیروهای انقلاب و مدافع حقوق مردم دانست زیرا یک فرد انقلابی هدف و مسیر مشخصی دارد که باید مطابق آن عمل کند و اگر انحرافی هم داشته باشد باید به آن اعتراف کند.

رئیس فراکسیون روحانیون خاطرنشان کرد:چهره های اصولگرا نباید کسانی که خط خود را از فتنه انگیزان جدا نکرده اند را به حضور بپذیرند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet