خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1389/02/13 12:09:00
سرویس کمیسیون ها
ابوترابی فرد:

هدف از تصویب قانون خدمات کشوری رفع اختلافات فاحش حقوقی است

**نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تصویب و اجرای قانون خدمات کشوری، گامی در جهت رفع اختلافات فاحش حقوقی در کشور است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "سیدمحمد حسن ابوترابی فرد" صبح روز دوشنبه در نشست کمیسیون اجتماعی برای بررسی مسائل و مشکلات کارکنان بازنشسته سراسر کشور، خطاب به بازنشستگان حاضر در جلسه گفت: شما سرمایه های ارزشمند نظام اسلامی هستید، افرادی که در سایه تلاش و خدمات ماندگار شما، نظام جمهوری اسلامی ایران توانست در مسیر رشد و توسعه قرار بگیرد.

وی افزود: قطعاً بهترین پاداش شما، ثمرات ارزشمندی است که از خدمات شما حاصل شده و عنایاتی است که ذات اقدس حق به آنها خواهد داشت.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از اهداف کلیدی که قانون خدمات کشوری دنبال می کرد، پاسخ به مطالبات صحیح بازنشستگان بود و در واقع تصویب و اجرای این قانون، گامی در جهت رفع اختلافات فاحش حقوقی در کشور است.

ابوترابی فرد ادامه داد: براساس گزارش هایی که به دست من رسیده است، با اجرای این قانون میانگین افزایش حقوق بازنشستگان، 52 درصد افزایش یافته است.

وی گفت: انصافاً یکی از دغدغه‌های مشترک مجلس ودولت، پاسخگویی به مطالبات بازنشستگان است و اگر جایی شما احساس می‌کنید که تمام انتظارات برآورده نشده به واسطه تنگناهایی است که ما در بحث منابع با آن مواجه هستیم.

نایب رییس مجلس اظهار داشت: امیدواریم با اصلاح ساختار و سپردن امور به دست مردم، دولت چابک و رشد اقتصادی مطلوبی داشته باشیم و با کنترل تورم، درخواست شما نیز برآورده شود.

ابوترابی فرد خاطر نشان کرد: براساس آمار بانک مرکزی تورم درسال 88، حدود 11درصد بود و کاهش قیمت مسکن، نقش موثری در کاهش معدل تورمی کشور داشت.

وی از وزیر کشور خواست تا زمینه برگزاری نشست مشترک نمایندگان کانونهای بازنشستگی و رییس جمهور را فراهم کند.

نایب رییس مجلس ابراز امیدواری کرد، این نشست در جهت یافتن راهکارهایی برای حل مشکلات بازنشستگان موثر واقع شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet