هدر موبایل
1389/02/13 12:18:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سید فاضل موسوی :

پرونده آزمون دستیاری و چند پرونده بزرگ مفاسد اقتصادی در حال پیگیری است

**عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از پیگیری کمیسیون متبوعش برای ایجاد بانک اطلاعاتی سوابق،‌ توانمندی‌ها و مسائل دیگر مربوط به همه مدیران کشور خبر داد.

سید فاضل موسوی نماینده مردم خدابنده و عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در گفتگو با فارس با اشاره به جلسه عصر روز گذشته کمیسیون متبوعش گفت: در این جلسه موضوع سامانه نظارت الکترونیکی و یا دولت الکترونیک را پیگیری کردیم که در صورت ایجاد چنیین سیستمی موضوع یکپارچگی بانک‌ها محقق خواهد شد.

وی افزود: بر این اساس اگر این سیستم اجرا شود بانک‌ها به راحتی می‌توانند در موضوع وام‌دهی عمل کنند البته این سیستم مربوط به موارد دیگری از جمله دیوان محاسبات می‌شود به نحوی که در زمان ورود بودجه در بخش‌های مختلف در صورت بروز مشکل، مسئولان دیوان محاسبات می‌توانند بخش مشکل‌ساز را پیدا کند.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه با ایجاد سامانه نظارت الکترونیکی از بروز مشکلات در بخش‌های مختلف پیشگیری خواهد شد، تصریح کرد: کمیسیون پیگیر این مسئله است که نظام، بانک اطلاعاتی بوجود بیاورد که سوابق، توانمندی‌ها و مسائل دیگر مربوط به همه مدیران کشور در آن ذخیره و در صورت لزوم از آنها استفاده شود.

موسوی با اشاره به پرونده‌ آزمون دستیاری تاکید کرد: پرونده آزمون دستیاری و چند پرونده بزرگ مفاسد اقتصادی هم اکنون در کمیسیون در حال پیگیری است که رسیدگی به این پرونده‌ها زمان‌بر است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet