هدر موبایل
1389/02/13 12:37:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رئیس فراکسیون زنان در واکنش به شانتاژهای خبری بر علیه عضویت ایران در کمیسیون مقام زن:

شرکت در کمیسیون زنان فرصت مناسبی برای ارائه الگوی صحیح زن از دیدگاه اسلام است

**رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی،گفت:‌ نمایان گشتن حقانیت ایران و ادعاهای دروغین کشورهای غربی مبنی بر عدم رعایت حقوق زنان و حقوق بشر در ایران عامل مخالفت آنان با عضویت ایران در این کمیسیون می باشد بنابراین عضویت ایران در این کمیسیون فرصت مناسبی برای روشن شدن مواضع ایران در رابطه با حقوق بشر و مسائل مربوط به زنان است.

طیبه صفایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به شانتاژهای خبری که نسبت به مسئله زنان و حقوق بشر در مورد ایران وجود دارد،گفت:عضویت ایران در این کمیسیون فرصت مناسبی است که جمهوری اسلامی بتواند مواضع خود را به صورت شفاف به مسائل حقوق بشر و حوزه زنان ارائه دهد.

وی ادامه داد:با توجه به حضور فعال هیئتهای اعزامی ایران در کمیسیون مقام زن و مقالاتی که از جانب این هیئتها ارائه شد بر خلاف تنشهایی که از سوی بعضی کشورها بر علیه ایران بود افکار عمومی جهان از عضویت ایران در این کمیسیون استقبال کردند.

رئیس فراکسیون زنان دلیل مخالفت بعضی از کشورها نسبت به عضویت ایران در کمیسیون زنان را رو شدن ادعاهای کاذب آنان نسبت به ایران عنوان داشت و گفت:به دلیل ترس از روشن شدن ادعاهای دروغین مبنی بر عدم رعایت حقوق بشر و حقوق زنان در ایران نگران عضویت ایران در کمیسیون مقام زن می باشند.

صفایی در پایان خاطرنشان کرد:‌شرکت در کمیسیون مقام زن فرصت مناسبی است تا ایران با ارائه الگوی صحیح زن و دیدگاه اسلام نسبت به مقام زن به جهانیان برای بهبود وضعیت زنان جهان تلاش کند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet