ایام محرم 1398
1389/02/13 13:35:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده خرمشهر:

با پنج برابر شدن اعتبارات دیگر بهانه‌ای برای توسعه نیافتن ورزش کشور وجود ندارد

**نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون مشکل اعتباری دلیل توسعه نیافتن ورزش کشور مطرح می‌شد، ولی با پنج برابر شدن بودجه ورزش کشور دیگر بهانه‌ای برای عدم توسعه ورزش وجود ندارد.

مصطفی مطورزاده با بیان این مطلب درگفت‌وگو با ایسنا، اظهارداشت: دیگر توسعه ورزش کشور و خوزستان به همت و پی‌گیری مسوولان بر می‌گردد، زیرا شرایط برای این موضوع فراهم شده است.

وی خاطرنشان‌کرد: بحث ما با رییس‌جمهور، رییس سازمان تربیت بدنی و استاندار این بود که استان خوزستان از نظر امکانات و فضاهای ورزش وضعیت مطلوبی ندارد و این مشکلات باید از طریقی حل شوند؛ ما امیدواریم که با پنج برابر شدن بودجه ورزش کشور این مشکلات رفع شود.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی عنوان‌کرد: ورزشگاه خرمشهر پس از گذشت 70 سال از ساخت آن متاسفانه هنوز مرمت نشده است و این در حالی است که در برخی از شهرستان ها که آشنایی چندانی با فوتبال ندارند و کل علاقه‌مندان به آن به صدها نفر هم نمی‌رسند، ورزشگاه‌های بزرگ 15هزار نفری احداث می‌کنند.

وی تصریح کرد: به این ترتیب و با توجه به افزایش بودجه ورزش کشور ما باید بتوانیم اعتبارات خوبی را متناسب با توانمندی‌ها و در راستای جبران عقب‌ماندگی‌ها، برای ورزش خوزستان جذب کنیم.

مطورزاده در ادامه با اشاره به این که ورزش خوزستان در مقایسه با دوران طلای‌اش وضعیت خوبی ندارد، بیان‌کرد: استان ما از نظر ورزش روزگاری در کشور سرآمد بود و استخوان‌بندی اصلی بسیاری از تیم‌های ملی کشور از ورزشکاران خوزستانی تشکیل می‌شد.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:‌ متاسفانه ورزش خوزستان درمقایسه با سال‌های گذشته وضعیت مطلوبی ندارد.

مطورزاده در پایان در خصوص وضعیت سرخ‌آبی‌های اهواز در لیگ برتر فوتبال کشور بیان کرد: من متاسفم که شرایط این 2 تیم ریشه‌دار، بزرگ و افتخار آفرین فوتبال ایران و خوزستان این گونه شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet