حلول ماه ربیع الاول
1389/02/13 13:54:00
سرویس کمیسیون ها
عضو کمیسیون بهداشت و درمان:

تاکنون دلیل متقنی برای لغو آزمون دستیاری ارائه نشده است

**عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تاکنون هیچ دلیل متقنی برای لغو آزمون دستیاری پزشکی به کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ارائه نشده است.

"سیامک مره صدق" درخصوص بررسی آزمون دستیاری پزشکی در جلسه امروز کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: جلسه بررسی نحوه برگزاری آزمون دستیاری پزشکی با حضور وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، نمایندگان دانشجویان و اعضای کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم کلیمیان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: تاکنون  هیچ سند متقنی در مورد علت لغو آزمون لغو دستیاری پزشکی به کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ارائه نشده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: تمامی اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بر این امر اعتقاد دارند که نباید آزمون دستیاری پزشکی تا این اندازه دارای حساسیت باشد که مسایل ریز و درشتی از آن بیرون آید.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: تاکید اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بر این بود که باید سطح تفاوت پزشک و متخصصان به نحوی کاهش یابد که رسیدن به تخصص تا این اندازه با مشکلات همراه نباشد.

مره صدق خاطرنشان کرد: مسئولان وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی باید با دقت و نظارت به گونه ای عمل کنند که اجازه ندهند اخبار ضدونقیض در حول و حوش این آزمون به بیرون درز کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet