ایام محرم 1398
1389/02/13 13:59:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زمانی خبر داد:

تصویب طرح تشکیل وزارت ورزش در کمیسیون اجتماعی مجلس

**سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از تصویب طرح تبدیل سازمان تربیت بدنی به وزارت ورزش و الحاق سازمان ملی جوانان به این وزارتخانه در این کمیسیون خبر داد.

"سیدجواد زمانی" در گفت و گو با ایرنا افزود: کمیسیون اجتماعی به عنوان کمیسیون اصلی رسیدگی کننده به طرح تبدیل سازمان‌های تربیت بدنی، میراث فرهنگی و گردشگری و بنیاد شهید و امور ایثارگران به وزارت و الحاق سازمان ملی جوانان به وزارت ورزش، این طرح را بررسی و آن را برای بررسی در صحن علنی مجلس به تصویب رساند.

زمانی افزود: اعضای کمیسیون اجتماعی با تبدیل سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و بنیاد شهید و امور ایثارگران به وزارتخانه مخالفت کردند اما به تبدیل سازمان تربیت بدنی به وزارت ورزش و الحاق سازمان ملی جوانان به این وزارتخانه جدید رای دادند.

وی همچنین با اشاره به نشست اخیر اعضای این کمیسیون با " مسعود زریبافان" معاون رییس جمهور و رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار داشت: زریبافان در این نشست گزارشی از عملکرد این بنیاد در خدمت رسانی به ایثارگران به نمایندگان مجلس ارایه کرد.

زمانی ادامه داد: هرچند بنیاد شهید و امور ایثارگران با تصویب طرح جامع خدمات رسانی به ایثارگران موافق است و تصویب نهایی آن را به نفع خانواده‌های شهدا می‌داند اما هنوز نتوانسته است برای رفع بار مالی ناشی از این لایحه که محل ایراد شورای نگهبان است، اقدام عملی انجام دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet