خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/02/13 17:51:00
سرویس سیاسی
سبحانی نیا در گفت و گو با خانه ملت تشریح کرد

جزئیات تغییر زمان جلسه هیات رئیسه مجلس

**عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به برگزاری جلسه هیات رئیسه مجلس در روزهای دوشنبه بجای یکشنبه گفت: این تصمیم برای جلوگیری از تداخل جلسه هیات رئیسه با جلسات کمیسیون ها اتخاذ شده است.

حسین سبحانی نماینده نیشابور در مجلس با گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسه بعدازظهر امروز هیات رئیسه مجلس گفت: هیات رئیسه مجلس معمولاً بعدازظهر یکشنبه ها از ساعت 14 تا 16 جلسه داشت که در این هفته برای اولین بار جلسه، امروز دوشنبه برگزار شد.

وی افزود: باتوجه به نام گذاری امسال بعنوان سال «همت مضاعف کار مضاعف» از سوی مقام معظم رهبری هیات رئیسه مجلس تصمیم گرفت تا کار کمیسیون ها با 2 ساعت افزایش از ساعت 14 تا 18 باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه همه اعضای هیات رئیسه مجلس عضو کمیسیون های تخصصی مجلس هستند، تصریح کرد: برگزاری جلسه هیات رئیسه در بعدازظهر روز یکشنبه با کار کمیسیون ها تداخل پیدا می کرد و درواقع اعضای هیات رئیسه مجل نمی توانستند در کمیسیون ها حضور یابند. به همین دلیل جلسه هیات رئیسه مجلس به بعدازظهر روز دوشنبه که کمیسیون ها جلسه ندارند، موکول شد تا نمایندگان بتوانند در جلسات حضور یابند.

سبحانی نیا گفت: در جلسه امروز همچنین درخصوص دستور کار مجلس و طرح و لوایحه که قبلاً در دستور کار مجس قرار داشتند و فرصت نشد تا به آنها رسیدگی شود بحث و بررسی صورت گرفت تا این طرح ها و لوایح هرچه سریع تر عملیاتی شوند.

وی افزود: باتوجه به اتمام زمان جلسه هیات رئیسه مجلس درخصوص انتخاب و معرفی رئیس کمیسیون اصل 90 بحثی صورت نگرفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet