ایام محرم 1398
1389/02/14 10:10:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نایب رئیس کمیسیون مشترک:

احزاب پیشنهادات خود را در خصوص قانون احزاب ارائه کنند

**بادامچیان با اشاره به تشکیل اولین جلسه کمیسیون مشترک جهت بررسی قانون احزاب و انتخابات مجلس و شوراها گفت:‌ در این جلسه بحث‌های خوبی مطرح شد و فضا برای ارائه نظرات همه افراد باز بود. من هم به عنوان نایب رییس کمیسیون مشترک معتقدم احزاب و گروه‌ها باید نظرات و پیشنهادات خود را در این رابطه به مجلس ارائه کنند.

اسدالله بادامچیان در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: امیدواریم با ارائه نظرات احزاب در خصوص قانون احزاب ما بتوانیم طرحی را در این خصوص ارائه کنیم که پس از 30 سال کاملا پخته، متناسب با مقتضیات روز و کامل‌تر از گذشته باشد تا حقوق احزاب، حقوق ملت،‌ حقوق نظام و افرادی که غیرحزبی هستند نیز در این طرح در نظر گرفته شود.

وی با اشاره به طرح مباحث اولیه در جلسه امروز کمیسیون مشترک یادآور شد: امیدواریم بتوانیم با ارائه‌ی طرحی مناسب تشکل و تحزب را بر مبنای اسلام و به دور از غرب زدگی در کشور اجرا کنیم.

این عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به جلسه روز گذشته (یکشنبه) فراکسیون موتلفه با رییس مجلس اظهارداشت: ما به عنوان مجموعه موتلفه هم برای دیدار ابتدای سال و هم با توجه به این‌که ایشان داماد آیت‌الله شهید مطهری هستند دیداری با رییس مجلس داشتیم و در سالگرد شهادت آیت‌الله مطهری یاد آن بزرگوار را گرامی داشتیم.

بادامچیان یادآور شد: در این دیدار ما گزارشی از کار مجموعه موتلفه خدمت ایشان ارائه کردیم و پس از آن رییس مجلس نظرات خود و سیاست‌های کلان دو سال آینده مجلس را مطرح کردند. همچنین قرار شد فراکسیون موتلفه نظرات خود را در این باره جمع‌بندی و به رییس مجلس ارائه کند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet