ایام محرم 1398
1389/02/14 10:16:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

انتقاد نماینده پلدختر از وضیت پروازهای فرودگاه خرم‌آباد

**نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی از عملکرد وزارت راه و ترابری و سازمان هواپیمایی کشور در خصوص پروازهای فرودگاه خرم‌آباد، انتقاد کرد.

علی کائیدی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص پروازهای نامنظم فرودگاه خرم‌آباد گفت: در بحث عدم پروازهای دائم و مستقر فرودگاه خرم آباد با وزیر راه و ترابری دیدار و موضوع را برای چندمین بار تذکر دادم.

کائیدی با بیان این‌که وزیر راه در سفر آذرماه سال گذشته به استان، قول مساعد جهت رفع مشکل داده بود اما متاسفانه تاکنون عملی نشده، ادامه داد: در این رابطه باید وزارت راه و ترابری و سازمان هواپیمایی کشور پاسخگو باشند، پروازها دل نگرانی مردم لرستان شده، چرا باید پرواز منظمی نداشته باشیم؟

این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که با وجود تلاش‌ها و پیگیری‌های استاندار لرستان، پروازها هنوز مستمر نیست، عنوان کرد: مشکل همچنان پابرجاست، تا زمانی که پرواز شرکت‌های دولتی ایران‌ایر و آسمان را نداریم، باید پرواز این شرکت‌ها برقرار و حمایت ویژه‌ای از شرکت‌های خصوصی انجام شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تصریح کرد: چرا ایثارگران لرستان باید تمامی بهای بلیط هواپیما را پرداخت کنند، آیا این ظلم نیست؟

نماینده مردم پلدختر در مجلس گفت: رییس جمهور گفته که غصه لرستان را دارد، ولی توجهی به سخنان ایشان نمی‌شود.

کائیدی یادآور شد: لرستان در مسیر توسعه بوده و این نیازمند تلاش همه جانبه است، آیا در بحث توسعه نباید پرواز داشته باشیم.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet