هدر موبایل
1389/02/14 10:54:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
روز چهارشنبه صورت می‌گیرد

بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی از مرزهای غربی کشور

**عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از بازدید اعضای این کمیسیون از مرزهای غربی کشور در پایان هفته جاری خبر داد.

محمد کرمی راد در گفتگو با مهر با اعلام این خبر اظهار داشت: برای بررسی مسائل و مشکلات مرزی اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از روز چهارشنبه سفری به استان کرمانشاه خواهند داشت.

وی افزود: در این سفر که از بعد از ظهر چهارشنبه آغاز می شود با امام جمعه و نماینده ولی فقیه دیداری انجام خواهد شد. همچنین اعضای کمیسیون در جلسه شورای تامین استان شرکت خواهند کرد و در این جلسه نقطه نظرات مسئولان استان در خصوص وضعیت مرزی را جویا خواهند شد.

کرمی راد تصریح کرد: اعضای کمیسیون روز پنجشنبه به منطقه اورامانات سفر کرده و در این منطقه با مسئولان شهرستان و فرمانداران آن نشستی خواهند داشت، سفر به قصر شیرین و سرپل ذهاب از دیگر برنامه های کمیسیون امنیت ملی مجلس است.

وی گفت: در این سفر از مرز خسروی و پایانه مرزی آن و همچنین گمرک و مرز پرویز خان که مرز مشترک با کردستان عراق است بازدید به عمل خواهد آمد. پس از آن به سمت مرزهای جنوب غربی کشور خواهیم رفت و بازدید از مهران خواهیم داشت. در مهران نیز با فرماندار، مسئولان و نمایندگان استان جلسه ای برگزار می شود .

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: پس از این سفر 3 روزه و جمع بندی از بازدیدهای به عمل آمده گزارش هایی به دستگاه های مربوطه از جمله وزارت کشور، وزارت اطلاعات، وزارت دفاع و وزارت امور خارجه ارائه خواهد شد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet