ایام محرم 1398
1389/02/14 11:27:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اسلامی خبر داد:

شکایت نمایندگان مجلس از رئیس سازمان هواپیمایی به کمیسیون اصل نود

**نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با اعلام خبر شکایت نمایندگان مجلس از رفتار غیراخلاقی نخجوانی رئیس سازمان هواپیمایی کشور به کمیسیون اصل ۹۰ گفت: به دلیل برخورد ناشایست نخجوانی در زدن سیلی به یک خلبان زمان جنگ در مجلس نمایندگان از رئیس جمهور خواستند تا با وی برخورد کند.

به گزارش مهر، حسین اسلامی نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس در حاشیه برگزاری جلسه علنی روز سه شنبه مجلس در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: حدود 20 روز پیش در مجلس اتفاقی افتاد که حریم خانه ملت شکسته شد و آن زدن سیلی از سوی نخجوانی رئیسی سازمان هواپیمایی کشور در گوش یکی از خلبانان زمان جنگ بود.

وی گفت: ما انتظار داشتیم رئیس جمهور نسبت به این رفتار ناشایست رئیس سازمان هواپیمایی واکنش نشان دهد زیرا نخجوانی در گوش کسی زد که از لحاظ سنی در جایگاه پدر وی قرار دارد.

اسلامی یادآور شد: از آنجا که اقدامی در این خصوص صورت نگرفت نمایندگان در نامه‌ای که بیش از 100 امضا دارد از رئیس جمهور خواستند تا نخجوانی را برکنار کند.

وی یادآور شد: در این خصوص مذاکراتی نیز با وزیر راه داشتیم و وزیر راه نیز اذعان کرده گذشته از عملکرد این سازمان و گلایه های مسافران کار نخجوانی از نظر اخلاقی و انسانی کار پسندیده‌ای نیست.

وی ادامه داد: آقای بهبهانی نیز معتقد به برکناری وی است. نمایندگان مجلس نیز نسخه‌ای از شکایت خود در این موضوع را به کمیسیون اصل 90 ارایه کردند و ما در پی این شکایت نخجوانی را به کمیسیون احضار کرده و توضیحات وی را خواهانیم.

اسلامی در پاسخ به این سئوال که خبرهایی از شکایت خاتمی مبنی بر ممنوع‌الخروج شدنش از کشور به کمیسیون اصل 90 منتشر شده است آیا این موضوع صحت دارد یا خیر گفت: تا الان هیچ شکایتی در این زمینه به کمیسیون اصل 90 نرسیده است.

وی در پاسخ به این سئوال که انتخاب رئیس کمیسیون اصل 90 چه زمانی برگزار خواهد شد گفت: هفته آینده برای انتخاب رئیس در صحن مجلس رای گیری خواهد شد.

وی از خود و نکونام نماینده گلپایگان به عنوان کاندیداهای ریاست کمیسیون اصل 90 نام برد.

وی همچنین اعلام کرد: آقای موحد از کاندیداتوری برای ریاست کمیسیون اصل 90 انصراف داده است.

 

اخبار برگزیده
نظر کاربران (۳)
تست آی پی   |   1394/07/09 10:50۰up  ۰   reply
تست آی پی  
(۶۹)
sdfsdfs   |   1394/07/08 14:03۰up  ۰   reply
sdfsdfsdf  
(۶۴)
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet