ایام محرم 1398
1389/02/14 13:14:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم غرب هرمزگان:

وزیر راه عملکرد خوبی داشته‌است

**نماینده مردم شهرهای بندرلنگه، پارسیان و بستک در مجلس شورای اسلامی از اجرایی شدن طرح کنارگذرساحلی و جاده کمربندی بندرلنگه در آینده نزدیک خبر داد.

احمد جباری در گفت‌وگو با ایسنا، در این رابطه اظهار کرد: یکی ازمصوبات سفر رییس جمهوری به استان، طرح کنارگذرساحلی و جاده کمربندی بندرلنگه بود که به زودی عملیاتی خواهد شد.

وی تصریح کرد: یکی ازبرنامه‌های دیگر که ضروری به نظر می‌رسد و در دست اجراست احداث جاده ساحلی بندر کُنگ تا بندرلنگه می‌باشد که به صورتی بسیار جالب و دیدنی اجرا خواهد شد.

نماینده مردم بندرلنگه با اشاره به عدم استیضاح وزیر راه در مجلس خاطرنشان کرد: وزیر راه نسبت به وزرای سابق عملکرد بهتری داشته و شاهد حضور بیشتر وی در استان‌ها بوده‌ایم.

وی در ادامه با بیان محدودیت‌های منابع اظهار کرد: با وجود محدودیت‌ها، وزیر راه همواره پرکاربوده و تحرکات خوبی داشته، هرچند ایده‌ال نیست ولی نسبت به وزرای گذشته ازسرعت عمل بیشتر و کارنامه بهتری برخوردار بوده است.

جباری در پایان با اشاره به وضعیت جاده‌ها اذعان کرد: من یک درصد هم حرف سیاسی نمی‌زنم، ولی با توجه به این‌که درجاده بندرعباس- سیرجان و جاده مجتمع کشتی سازی به سمت بندرخمیر شاهد تصادفات بسیاری که منجر به مرگ افراد می‌شد، بودیم؛ اکنون این مشکل با کوشش وزارت راه رفع شده و تصادفات کمتری اتفاق می‌افتد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet