خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/02/14 11:37:00
سرویس صحن
قاضی زاده در نطق میان دستور:

تهدید اتمی ایران، پذیرش رسمی شکست بود

**نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تهدید اتمی ایران به منزله پذیرش رسمی شکست تمامی سیاست ها و اقدامات دشمن بود.

 به گزارش خبرنگار خانه ملت، "امیرحسین قاضی زاده" که به عنوان ناطق میان دستور جلسه علنی روز سه شنبه سخن می گفت، اظهار داشت: لازم می دانم از سر خضوع به آحاد ملت شریف ایران درود بفرستم که با استمرار اطاعت از امام و رهبر انقلاب، دشمن را به نهایت ناتوانی و انفعال کشاندند.

وی افزود: حضور پایاپای دولت آمریکا به عنوان سردمدار استکبار جهانی و شیطان بزرگ در کنار سوداگران و فتنه گران که با هوشیاری رهبر خردمند انقلاب اسلامی و حضور اعجازگونه مردم در 9 دی و 22 بهمن 88، بیرنگ و بی اثر گشت، چنان یأس و ناامیدی در دشمن ایجاد نمود که دیوانه وار لب به تهدید اتمی گشود.

نماینده مشهد خاطرنشان کرد: هر چند تهدید به منزله پذیرش رسمی شکست تمامی سیاست ها و اقدامات دشمن بود و قوت قلب به همه دوستداران انقلاب اسلامی را به دنبال داشت.

قاضی زاده در ادامه با اشاره به روز جهانی کارگر گفت: این مناسبت را غنیمت می شمارم و به کارگران پرتلاش که به تایید رهبر معظم انقلاب اسلامی دربرگیرنده همه کسانی است که در این کشور به کاری مشغول هستند عرض ادب و احترام نموده و بر دست این عزیزان بوسه می زنم.

وی با بیان اینکه دانش بنیان و مهارت بنیان نمودن کشور اسلامی ما یک ضرورت است. تصریح کرد: قدرت جویی و هدر رفتن سرمایه ناشی از مسامحه در طراحی ها، آموزش بدون اشتغال، در عین حال یکی از جدی ترین موانع سرمایه گذاری است که با بسیج همه امکانات و اصلاح برخی پارادایم های غیرمنطقی موجود، قابل اصلاح خواهد بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet