هدر موبایل
1389/02/14 15:57:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده اصفهان در مجلس:

‌ماسک ریاکاری از چهره لیبرالیسم برداشته شده است

**نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی سخنان رییس جمهوری در کنفرانس بازنگری معاهده منع گسترش سلاح های هسته ای را ندای مقام معظم رهبری ، مردم ایران و کشورهای مستقل و مستضعفین دنیا توصیف کرد.

محمد کریم شهرزاد در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه امروز سازمان های بین المللی تحت نظام سلطه و در خدمت آمریکا رژیم صهیونیستی قرار دارند، افزود: ادامه این وضعیت موجب بی عدالتی ،اشاعه تروریسم ، نابرابری اقتصادی و اجتماعی و تهدید امنیت جهان شده است.

این نماینده عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس تصریح کرد:‌ محمود احمدی نژاد در کنفرانس نیویورک سخنانی مستند و کارشناسی در چارچوب قوانین و مقرراتی که غربی ها فقط تظاهر به اجرای آن را می کنند، بیان کرد.

شهرزاد ادامه داد: کشورهای غربی از این سخنان تاب نیاوردند و خشم خود را با خروج از محل برگزاری کنفرانس و ایجاد سروصدا نشان دادند.

وی یادآور شد: آمریکا که قوانین و مقررات بین المللی را به راحتی زیر پا می گذارد ،در این کنفرانس نیز برای خبرنگاران ایرانی روادید صادر نکرد تا آنها نتوانند این رویداد بین المللی را منعکس کنند.

نماینده اصفهان در مجلس با تاکید براینکه سازمان ملل متحد متعلق به همه ملت ها است ، گفت : بازتاب اخبار شرکت رییس جمهوری اسلامی ایران در مجامع بین المللی نشان می دهد ضربه سنگینی به جهان استکبار وارد شده است و این مواضع ایران در دراز مدت جای خود را در بین ملت ها باز می کند و این اسطوره های کاذب را در هم می ریزد.

وی ادامه داد: در سال های اخیر دیگر کشورها نیز جرات یافته اند با آمریکا و رژیم اسراییل با ادبیات دیگری صحبت کنند.

این نماینده مجلس یادآور شد: نظام سلطه در حال فروپاشی است چراکه دیگر نمی توانند با زبان زور صحبت کنند.

شهرزاد همچنین گفت : ‌ماسک ریاکاری از چهره لیبرالیسم برداشته شده است و این کشورهای زورگو به پایان خط رسیده اند.

وی افزود: همه ما وظیفه داریم با برنامه ریزی صحیح چهره واقعی از مردم سالاری دینی را به جهانیان نشان دهیم .

وی در ارزیابی خود از برگزاری کنفرانس بازنگری معاهده ان .پی. تی در نیویورک گفت : مواضع و پیشنهادهای جمهوری اسلامی ایران مطمئنا در این کنفرانس موثر خواهد بود .

نماینده اصفهان در مجلس افزود: ما انتظار نداریم کشورهای غربی به راحتی به اصلاح تشکیلات سازمان ملل که در خدمت آنها است تن دردهند چراکه موجب نابودی خودشان می شود.

شهرزاد با بیان این مطلب که غربی ها نمی توانند در مقابل خواست ملت ها بایستند، خاطرنشان کرد: آنها در سرازیری قرار گرفته اند و هر حرکتی که انجام دهند موجب قدرت جمهوری اسلامی ایران می شود.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران با حضور فعال در مجامع بین المللی دستاوردهای بزرگی را کسب کرده است. در آینده نیز از همه تریبون ها برای رساندن پیام خود استفاده می کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet