حلول ماه ربیع الاول
1389/02/14 17:18:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسین ابراهیمی:

پیشنهادهای احمدی‌نژاد در اجلاس نیویورک نشانه موفقیت ایران در مصاف با آمریکاست

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهاداتی که رییس جمهور در کنفرانس بازنگری معاهده ان.پی.تی در نیویورک مطرح کرد نشانه موفقیت ایران در مصاف با آمریکاست.

حسین ابراهیمی در گفت‌وگو با ایرنا درباره پیشنهادات رییس جمهور در اجلاس بازنگری معاهده ان.پ.تی اظهار کرد: پیشنهادات رییس جمهور در تعقیب و ادامه کنفرانس خلع سلاح تهران بود.

وی افزود: کنفرانس خلع سلاح تهران در مقابل کنفرانس آمریکایی‌ها بود و ما در کنفرانس خلع سلاح تهران، پیام خلع سلاح را برای مقابله با آمریکایی‌ها مطرح کردیم.

وی افزود: ما با سلاح اتمی مخالف هستیم و مخالت خود را از هر طریق بیان می‌کنیم و حضور رییس جمهور در اجلاس بازنگری معاهده ان.پ.تی به نفع جمهوری اسلامی است.

ابراهیمی سخنرانی رییس جمهور در اجلاس بازنگری معاهده ان.پی.تی را موفقیت ایران در مصاف با آمریکا دانست و گفت: کشورهای بسیاری از حرکت رییس جمهور استقبال و پشتیبانی می‌کنند که این موضوع موفقیت ما را در مصاف با آمریکا نشان می‌دهد.

وی با اشاره به سخنان رییس جمهور مبنی بر این ایران باید در مدیریت جهانی نقش ایفا کند اظهار کرد: تا به حال گام‌های بسیاری برای این که ایران در مدیریت جهانی نقش ایفا کند برداشته شده و سخنرانی رییس جمهور در اجلاس بازنگری معاهده ان.پی.تی گام دیگری برای مدیریت جهانی از سوی ایران است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet