هدر موبایل
1389/02/15 08:55:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوهکن:

لاریجانی برای دفاع از حقوق مجلس و نمایندگان چیزی کم نمی‌گذارد

**یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با مثبت ارزیابی کردن عملکرد ریاست مجلس شورای اسلامی در دو سال اخیر، گفت: به علت این‌که من در هیات رییسه خدمت آقایان هستم می‌دانم که دکتر لاریجانی با همه‌ی وجود برای ارتقای جایگاه و دفاع از حقوق قانونی مجلس تلاش می‌کند و در این زمینه حساسیت به خرج می‌دهد، و شاید ایشان در بین تمام اعضای هیات رییسه بیش از همه این حساسیت را دارند.

محسن کوهکن در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار داشت: آقای لاریجانی در جایی که احساس کند باید از حق و حقوق مجلس و نمایندگان دفاع شود، چیزی کم نمی‌گذارد.

وی افزود: هم‌چنین ویژگی دیگر ایشان این است که برای حفظ و ارتقای این جایگاه از نظر این‌که خروجی مجلس در ارتباط با قوانین و نظارت و هم‌چنین خروجی کمیسیون‌ها - که تقریبا خمیرمایه اولیه کار است و کار اصلی کارشناسی آنجا انجام می‌شود- تلاش‌های زیادی داشته است.

نماینده مردم لنجان در خانه ملت یادآور شد: آقای لاریجانی هم‌چنین در خصوص برنامه‌هایی که در ابتدای دوره ارائه کردند،‌ برنامه کمیسیون‌ها و هم‌چنین برنامه سالیانه‌ و اولویت‌های مدنظر روسای کمیسیون‌ها، حساسیت و عنایت خاصی دارد که از نظر من به عنوان یک عضو هیات رییسه قابل تقدیر است.

کوهکن در خصوص انتخابات پیشروی هیات رییسه مجلس تاکید کرد: همیشه اینطور بوده که فراکسیون‌های سیاسی مجلس موضوع انتخابات را دنبال می‌کردند و طبیعی است که هیات رییسه هم این اجازه را بدهد که فراکسیون در این باره تصمیم بگیرد. ما نیز معمولا وارد این بحث‌ها نمی‌شویم.

این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: پس از تشکیل جلسه فراکسیون اصولگرایان، بحث و بررسی درباره تغییرات احتمالی در هیات رییسه مجلس انجام و پس از آن به اطلاع خواهد رسید.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet