شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/02/15 11:04:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
درخواست صابری از فرماندار سربیشه:

مصوبات هیئت دولت در سفر استانی را پیگیری کنید

**نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: به زودی مبادله دانشجو بین استان فراه افغانستان و خراسان جنوبی انجام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، صابری نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی در همایش تجلیل از معلمان برگزیده شهرستان سربیشه گفت: جایگاه و مقام معلم از دیدگاه اسلام بسیار حائز اهمیت است.

وی از فرماندار سربیشه خواست اجرای پروژه های مصوب فرهنگی شهرستان در سفر سوم هیات دولت به استان را پیگیری کند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی انجام امور فرهنگی را یک فرصت دانست و افزود: باید با تلاش مضاعف این فعالیت‌ها را به نحو احسن انجام داد، زیرا اگر فرهنگ هر جامعه‌ای هدف دشمنان قرار گیرد، خطر جدی خواهد بود.

وی در خصوص هدفمند کردن یارانه ها گفت: اختلاف موجود در نحوه اجرای این طرح است و دولت برای اجرای آن اختیارات کافی دارد و به زودی اجرا خواهد شد.

حسینی فرماندار سربیشه نیز ترویج اندیشه شهید مطهری را نیاز جامعه دانست و افزود: معلمان پیام این شهید والامقام را به اشکال مختلف به دانش آموزان منتقل کنند.

مقیمی مدیر آموزش و پرورش سربیشه نیز گفت: علاوه بر تعدادی از روستاها مرکز شهرستان هم مشکل فضای آموزشی دارد و مهاجرت زیاد روستاییان به شهر یک معضل شده است.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی امام جمعه موقت بیرجند نیز با بیان این که جایگاه علم و معلم در اسلام بسیار والاست، گفت: اولین آیاتی که بر پیامبر نازل شد در خصوص علم و تعلیم و بزرگ ترین معجزه هم یک کتاب فرهنگی بود.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet