ایام محرم 1398
1389/02/15 11:45:00
سرویس صحن
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

طرح کاهش روابط با انگلیس به زودی در صحن مجلس ارائه می‌شود

**سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طرح کاهش سطح روابط با انگلیس به زودی آماده و در صحن علنی ارائه می‌شود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در جلسه علین روز چهارشنبه "کاظم جلالی" نسبت به اظهارات یکی از نمایندگان در نطق میان دستور در خصوص عملکرد کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی  تذکر داد.

جلالی با تشکر از "محمدجواد ابطحی" نماینده‌ مردم خمینی‌شهر که از مصوبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در زمینه کاهش روابط با انگلیس انتقاد کرده بود، گفت: ایشان با دلسوزی تمام نسبت به یک موضوع بسیار حساس و مهم نطق کرد.

وی افزود: آقای ابطحی در نطق خود اشاره کرد که کمیسیون امنیت ملی مثلا در بعد مسائل علمی، فنی و ... مواردی را تصویب کرده که اینها خارج از موضوعات اساسی در ارتباط با کشور انگلیس است.

جلالی خاطرنشان ساخت: چنین نیست و کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در حال بررسی موضوع است.

وی با اشاره به جلسات مفصل کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در ارتباط با این موضوع  طی روزهای گذشته و حتی همین امروز تصریح کرد: قاطبه کمیسیون کاملا نسبت به سیاست‌های فریبکارانه و خصمانه‌ دولت انگلیس در مورد جمهوری اسلامی ایران توافق دارد و در حال برنامه‌ریزی و بررسی هستیم و حتما در آینده نزدیک طرح کمیسیون امنیت ملی را آماده و در صحن علنی ارائه خواهیم کرد.

جلالی تصریح کرد: با این طرح سیلی محکمی را به صورت دولت انگلیس خواهیم نواخت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet