حلول ماه ربیع الاول
1389/02/15 12:54:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
چند تن از نمایندگان مجلس تاکید کردند:

لاریجانی بهترین گزینه برای ریاست مجلس است

**دومین انتخابات ریاست و هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی در حالی برگزار می شود که شانتاژهای خبری برخی سایت های جهت دار از ایجاد چند دستگی در فراکسیون اصول گرایان برای انتخاب ریاست مجلس خبر می دهند، اما اظهار نظر های هیئت رییسه فعلی مجلس و نمایندگان حکایت از وحدت کامل فراکسیون اصول گرایان بر ریاست مجدد لاریجانی بر مجلس شورای اسلامی دارد در همین رابطه عضو هیئت رییسه مجلس گفت: قطعا در انتخابات آینده ریاست مجلس شورای اسلامی لاریجانی با اکثریت ارا مجددا در جایگاه خود ابقاء خواهد شد.

 در همین ارتباط حسن غفوری فرد نماینده مردم تهران در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت:حداد عادل که یکی از گزینه های مطرح برای این انتخابات بود، عملا اعلام داشته است تمایلی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست مجلس شورای اسلامی ندارد و با توجه به سابقه فرهنگی و اجتماعی خود خواستار ابقاء در ریاست کمیسیون فرهنگی است و لذا قطعا لاریجانی با اکثریت ارا مجددا در جایگاه خود ابقاء خواهد شد.

در ادامه امیدوار رضایی عضو دیگر هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی که عضویت در کمیسیون بهداشت را نیز برعهده دارد اظهار داشت: کاندیداتوری حداد عادل برای شرکت در انتخابات ریاست مجلس شورای اسلامی  دیگر مطرح نیست و تقریبا قاطبه مجلس خواهان ابقاء لاریجانی در کسوت ریاست مجلس شورای اسلامی هستند.

همچنین حشمت ا... فلاحت پیشه  نماینده مردم مسجد سلیمان نیز افزود: عملکرد مثبت لاریجانی در مقام ریاست بر مجلس شورای اسلامی، شخصیت و نگاه جامع و گسترده و فراجناحی وی به گرایشات مختلف سیاسی حاضر در مجلس از علل اصلی ابقاء ایشان در جایگاه ریاست خواهد بود.

نماینده اسلام آباد غرب نیز در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با تاکید بر انتخاب مجدد لاریجانی به عنوان ریاست مجلس گفت: تنها گزینه حضور در جایگاه ریاست مجلس شورای اسلامی لاریجانی خواهد بود و فرد دیگری برای حضور در این رقابت ثبت نام نخواهد کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی  با تاکید بر اجماع میان اصول گرایان برای انتخاب ریاست مجلس افزود: سومین دوره انتخابات ریاست مجلس هرگز به رقابت کشیده نخواهد شد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet