ایام محرم 1398
1389/02/15 13:44:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده محلات ودلیجان:

فریاد رییس‌جمهوری آغاز فروپاشی نظام سلطه برای جهانیان است

**نماینده محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی،گفت: محمود احمدی‌نژاد رییس‌جمهوری با سخنان راهبردی خود در اجلاس نیویورک،غرور ملی را در ایرانیان زنده کرد.

علیرضا سلیمی در گفتگو با ایرنا،افزود: سخنرانی احمدی‌نژاد در کنفرانس بازنگری معاهده منع گسترش سلاح‌های هسته‌ای نشان داد کسانی که عزت را در پرتو عنایات پروردگار عالم جست‌ و جو می‌کنند، تا چه اندازه می‌توانند مقتدرانه و با عزت پیام ملت ایران را به گوش جهانیان برسانند.

سلیمی تصریح کرد: آن عده که تصور می‌کردند نگاه به غرب می‌تواند کشور را نجات بدهد،بر طبل گمراهی می‌کوبیدند.

این نماینده عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس،یادآور شد: رییس‌جمهوری ایران در کنفرانس بازنگری ان.پی.تی، پیام امام(ره)، رهبر معظم انقلاب، شهدا و همه ملت ایران را با فریادی رسا به جهانیان اعلام کرد.

سلیمی با بیان اینکه منطق جمهوری اسلامی ایران بسیار قوی است، ادامه داد: سخنرانی احمدی‌نژاد در واقع نشانگر قدرت منطق و استدلال کشور عزیز ایران و از طرف دیگر نشانگر ضعف منطق و استدلال سلطه‌جویان بین‌المللی است.

وی خاطرنشان کرد: رییس‌جمهوری ایران در نیویورک نظام سلطه را در تریبون بین‌المللی سازمان ملل به چالش کشید و نشان داد که مسیر غربی‌ها تا چه اندازه اشتباه است.

نماینده محلات در مجلس همچنین،خاطرنشان کرد: این فریاد رییس‌جمهوری آغاز فروپاشی نظام سلطه برای جهانیان است.

وی با تاکید بر این مطلب که ملت ایران به ریاست‌جمهوری احمدی‌نژاد افتخار می‌کند،افزود: رییس جمهوری در نیویورک با صراحت و شجاعت بر ضرورت خلع سلاح اتمی کشورهای غربی تاکید کرد.

سلیمی یادآور شد:سخنان احمدی‌نژاد پیام جدیدی برای مردم جهان بود و نشان داد اگر همه ملت‌ها برای رهایی از گرفتاری‌ها و مشکلات به خدا تکیه کنند، تا چه اندازه می‌توانند تاثیرگذار باشند.

وی همچنین اظهار داشت: رییس‌جمهوری در سخنان خود نشان داد که ایران تا چه اندازه در عرصه بین‌المللی تاثیرگذار است.

نماینده محلات در مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: کشورهای منطقه برای برون‌رفت از بحران‌ها نباید چشم به غرب داشته باشند.

سلیمی همچنین خروج نماینده آمریکا و برخی از کشورهای غربی از سالن برگزاری کنفرانس بازنگری ان.پی.تی را نشانگر این واقعیت دانست که آنها تحمل شنیدن حرف‌های آزادیخواهان را ندارند.

وی اظهار امیدواری کرد: دولتمردان غربی که ادعای آزادی بیان دارند بدون حاشیه و خط‌خوردگی بازتاب شرکت رییس‌جمهوری ایران را منعکس کنند تا خود مردم دنیا در مورد آن قضاوت کنند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet