شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1389/02/15 14:41:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده اصفهان درمجلس:

تحقق پیشنهادهای ایران به دیپلماسی قوی نیاز دارد

**نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی،گفت: سلطه‌گران در کنفرانس بازنگری معاهده منع گسترش سلاح‌های هسته‌ای نتوانستند در قبال جمهوری اسلامی ایران مواضع منطقی اتخاذ کنند و همچنان به خوی سلطه‌گری خود ادامه می‌دهند.

حمیدرضا فولادگر در گفتگو با ایرنا با قدردانی از مواضع قاطع و برحق محمود احمدی‌نژاد درکنفرانس بازنگری معاهده ان.پی.تی،اظهار داشت:به‌رغم حمایت کشورهای مستقل از سخنان رییس‌جمهوری ایران، سلطه‌گران طبق معمول نتوانستند مواضع منطقی را در قبال ایران اسلامی اتخاذ کنند.

وی افزود:ترک جلسه توسط کشورهای غربی و همچنین واکنش توام با عصبانیت هیلاری کلینتون در کنفرانس بازنگری معاهده ان.پی.تی نشان داد نظام سلطه هنوز نخواسته حد و مرز خود را بشناسد و همچنان خوی سلطه‌گری را ادامه می‌دهد.

این نماینده عضو فراکسیون اصولگرایان،تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در آینده برای اعلام مواضع برحق خود از تمامی تریبون‌های بین‌المللی استفاده می‌کند.

فولادگر یادآور شد:رییس‌جمهوری اسلامی ایران در این کنفرانس با ارائه پیشنهادهای موثر،فعالانه شرکت کرد و معتقدم که چنین پیشنهادهایی جمهوری اسلامی ایران را از حالت انفعالی در عرصه سیاست خارجی خارج می‌کند.

نماینده اصفهان در مجلس،تاکید کرد: ایران همواره در عرصه سیاست خارجی به صورت فعال شرکت می‌کند.

فولادگر تحقق پیشنهادهای جمهوری اسلامی ایران در کنفرانس بازنگری ان.پی.تی را نیازمند حمایت کشورهای مستقل و آزادیخواه و همچنین رایزنی‌ها و دیپلماسی قوی دانست.

وی تاکید کرد: تحقق این پیشنهادها نیازمند کار کارشناسی و دیپلماسی قوی است، چرا که غربی‌ها از اهرم‌های خود برای به نتیجه نرسیدن پیشنهادهای ایران استفاده می‌کنند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet