حلول ماه ربیع الاول
1389/02/15 14:49:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شهریاری:

پیشنهادهای رییس‌جمهوری در دراز مدت به نتیجه می‌رسد

**نماینده زاهدان در مجلس شورای اسلامی مواضع رییس جمهوری اسلامی ایران در اجلاس نیویورک را مقتدرانه توصیف کرد و گفت: غربی ها نمی توانند در مقابل خواست ملتها ایستادگی کنند.

حسینعلی شهریاری در گفتگو با ایرنا افزود: رییس جمهوری همانند گذشته در کنفرانس نیویورک موضع مقتدرانه در جهت منافع ملی، دفاع از کشورهای غیر متعهد و جهان سوم اتخاذ کرد.

وی با بیان اینکه این سخنرانی با حمایت و استقبال گسترده ای روبه رو شده است، یادآور شد: ملت های جهان از این مواضع بر حق رییس جمهوری اسلامی ایران حمایت کردند که دولت های این کشورها نیز وظیفه دارند از این مواضع ایران حمایت کنند.

وی ادامه داد: کشورهای غربی که در شورای امنیت دارای حق وتو هستند، تلاش خواهند کرد پیشنهادهای ایران در کنفرانس بازنگری ان.پی.تی تحقق نیابد.

این نماینده اصولگرای مجلس اضافه کرد: به رغم اینکه کشورهای دارای حق وتو اجازه نخواهند داد پیشنهادهای ایران محقق شود اما باید حق را بیان و از آن دفاع کرد.

شهریاری اظهار داشت: با وجود فشارها علیه جمهوری اسلامی ایران، پیشنهادهای رییس جمهوری در دراز مدت به نتیجه می رسد، چرا که نظام سلطه نمی تواند در مقابل خواست ملتها ایستادگی کند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet