هدر موبایل
1389/02/15 13:51:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان به مسوولان اجرایی

**"سیدجاسم ساعدی" تذکرات کتبی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی روز چهارشنبه را قرائت کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، تذکرات قرائت شده بدین شرح است:

- تذکر حاجی اصغری نماینده‌ میانه به وزیر راه و ترابری در خصوص  اعلام علت عدم رعایت مسائل فنی و استاندارد لازم در اجرای طرح پل قرانقوی شهرستان میانه.

- تذکربشیری نماینده‌ پاکدشت به وزیر آموزش و پرورش در خصوص  لزوم تسریع در تاسیس بانک ویژه فرهنگیان.

- تذکر امیری نماینده زرند به وزیر امور خارجه در خصوص  اقدام عاجل برای حل مشکل گردشگری و ایجاد تسهیلات لازم برای ورود گردشگران خارجی به استان کرمان.

- تذکرصادق نماینده آستانه اشرفیه به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص  اعلام علت کوتاهی و تعلل شیلات استان گیلان در راه‌اندازی و یا واگذاری طرح صد هکتاری ماهیان خاویاری بندر کیاشهر و عدم واگذاری اسکله صیادی کیاشهر به سازمان بنادر و دریانوردی.

- تذکرجدگال نماینده چابهار و نیک‌شهر به وزیر نیرو در خصوص  اعلام علت قطعی 8 ساعته برق شهر چابهار.

- تذکر میرخلیلی نماینده میناب به رییس‌جمهور در خصوص  دستور تسریع در تعیین بخشدار و شهردار بخش گافر و استقرار ادارات و بانک‌ها در شهرستان بشاگرد.

- تذکر قاضی‌پور نماینده ارومیه به رییس‌جمهور در خصوص  دستور انتقال فدراسیون والیبال به ارومیه.

- تذکرات جهانگیرزاده و قاضی‌پور نمایندگان ارومیه به رییس‌جمهور در خصوص  دستور پرهیز از خاص‌گرایی توزیع فوتبال و لزوم اختصاص یک تیم لیگ برتر به آذربایجان غربی و شهر ارومیه و به وزیر بهداشت در خصوص  لزوم پرداخت بدهی بیمارستان‌های آذربایجان غربی به شرکت‌های پخش دارو.

- تذکر قاضی‌پور و محجوب نمایندگان ارومیه و تهران به وزیر بازرگانی در خصوص  جلوگیری از واردات بی‌رویه محصولات کشاورزی و صنعتی از طریق نظام تعرفه‌ای موثر.

- تذکر محمدی نماینده فریدن به وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص  جلوگیری از سخت‌گیری مسوولان شعب بانک‌ها در اعطای تسهیلات به‌خصوص در تامین وثایق و ضمانت‌ها.

- تذکر دهدشتی نماینده آبادان به وزیر نفت در خصوص  تعلل در شروع عملیات اجرایی احداث بیمارستان جدید نفت آبادان.

- تذکرات مقیمی نماینده بهشهر و نکا به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص  لزوم پرداخت هزینه آب و خاک شهرستان نکا و به وزیر کشور در خصوص  لزوم پاسخگویی به نامه ارسالی درخصوص رفع مشکلات منطقه.

- تذکرات یوسف‌نژاد نماینده ساری به وزیر بهداشت و درمان در خصوص  تامین اعتبار خانه بهداشت روستاهای فاقد پوشش تلفن همراه شهرستان ساری و به رییس‌جمهور در خصوص  دستور تعیین تکلیف ورزشگاه روستای سید محله در شهرستان ساری

- تذکرات یحیی‌زاده، نماینده تفت و میبد به رئیس‌جمهور در خصوص  ضرورت استفاده از تجربه شکست‌خورده انتقال تیم‌های فوتبالی تهرانی به شهرستان‌ها و همچنین دستور تسریع در انتخاب مدیر کل تربیت بدنی استان یزد و به وزرای کشور و نیرو در خصوص  تسریع در کاهش خسارات خشکسالی استان یزد و شهرستان تفت و تامین آب آشامیدنی.

- تذکر حیات‌مقدم نماینده ماهشهر به وزیر کشور در خصوص  رسیدگی به مدیریت شهرستان بندری هندیجان.

- تذکر حسینی نماینده نیشابور به وزیر رفاه در خصوص  ضرورت اجرایی کردن قانون بیمه‌های اجتماعی کارگران ساختمانی.

- تذکر افتخاری و طاهری نمایندگان تهران و گرگان به رئیس‌جمهور در خصوص  عدم حضور شورای توسعه فرهنگی و دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در دومین جلسه شورا که غیبت وی و وزرای مربوط علی‌رغم تاکید رئیس‌جمهور بوده و سبب عدم تشکیل جلسه شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet