خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/02/15 14:52:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم نیشابور:

ایران نماینده ملل استکبار ستیز، مستقل و آگاه است

**نماینده مردم نیشابور در مجلس با اشاره به سخنرانی شجاعانه و صادقانه رییس جمهوری اسلامی ایران در اجلاس بازنگری معاهده ان.پی.تی گفت: امروز بدون هیچ قانون نانوشته ای جمهوری اسلامی ایران نماینده ملل استکبار ستیز، مستقل و آگاه است.

سید علی حسینی در گفتگو با ایرنا افزود: حضور رییس جمهوری در این اجلاس و بیان مواضع دقیق و کارشناسی شده نشان دهنده سیر صعودی عزت و اقتدار ایران در صحنه بین المللی است.

نماینده مردم نیشابور در مجلس با اشاره به رفتار سلطه جو و غیرمنطقی قدرت های بزرگ در صحنه بین المللی اظهار داشت: با توجه به تهدیدات اخیر هسته ای اوباما علیه ایران، چنین حضور شجاعانه و اعلام مواضع شفاف در این اجلاس که با حضور نمایندگان 189 کشور برگزار شد، یک ضرورت بود.

وی با بیان اینکه اکثریت کشورها سیاست استکبارستیزی دارند اما بسیاری از آنها شجاعت بیان مواضع خود را ندارند، گفت: به همین دلیل هنگام پایان سخنرانی رییس جمهوری اسلامی ایران، وی را تشویق کردند و مردم و خاخام های یهودی نیز در بیرون از سالن اجلاس شعارهایی در حمایت از سخنان احمدی نژاد سر دادند.

این کارشناس روابط بین الملل اضافه کرد: دبیر کل سازمان ملل نیز در دیدار با رییس جمهوری اسلامی ایران، سخنرانی احمدی نژاد را در مراسم افتتاحیه کنفرانس بازنگری ان.پی.تی سازنده و راهگشا دانست و گفت که حضور شما در این اجلاس، از آن جهت حائز اهمیت است که نشان می دهد ایران به حل مسایل جهانی توجه ویژه ای دارد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet