خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1389/02/15 13:34:00
سرویس صحن
پشنگ تاکید کرد:

احترام به قانون لازمه دستیابی به اهداف سند چشم انداز است

**نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی گفت: در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری، به همراه آسیب شناسی برنامه چهارم توسعه در زمینه های مختلف با برنامه ریزی های دقیق و هدفمند می توان به اهداف عالی نظام نزدیک شد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت حمیدرضا پشنگ روز چهارشنبه در سخنرانی میان دستور گفت: با برنامه ریزی مناسب و استفاده از رهنمودهای مقام معظم رهبری ایران می تواند جایگاه خود را در جهان و منطقه آن گونه که حق ملت ایران است را بیابد.

عضو کمیسیون عمران مجلس خاطرنشان کرد: برای رسیدن به جایگاه نخست در منطقه احترام به قانون همراهی مجلس و دولت از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی خاطرنشان کرد: نامگذاری سال 1389 به عنوان سال همت مضاعف، کار مضاعف از سوی مقام معظم رهبری انقلاب و همزمانی آن با آغاز برنامه پنجم توسعه کشور حاکی از تیزبینی، تدبیر، درایت و آگاهی ایشان نسبت به مسایل داخلی و خارجی ایران و جهان است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی یادآور شد: تربیت نیروی متخصص و توسعه نیروی انسانی دو رکن اساسی توسعه همه جانبه است و نیاز مناطق محروم این امر را دو چندان مهم کرده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس تاکید کرد: از مسئولان محترم تقاضای برخورد جدی با تروریست های اداری را دارم چرا که تروریست های اداری فرصت حضور و خدمات رسانی به شهروندان بلوچ را تحمل نکرده با اجحاف و حق کشی در رابطه با آزمون های استخدامی، اقدام به نوعی نسل کشی می کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet