خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1389/02/15 15:08:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مقیمی خبر داد:

هشدار مجلس به خودروسازان

**مقیمی ، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ، گفت : مجلس با کاهش تعرفه به خودروسازان هشدار داد که کیفیت محصولات داخلی پایین است.

به گزارش واحد مرکزی خبر، احمدعلی مقیمی با بیان اینکه مجلس قبول دارد که راه افزایش کیفیت خودرو کاهش تعرفه واردات نیست ، به خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت : قشرهای مختلف به سختی پولی را فراهم می کنند و بعد از خرید خودروی ساخت داخل، تازه مشکلات آنها آغاز می شود.

نماینده مردم بهشهر در مجلس گفت : با این شرایط چگونه می توان مردم را به خرید و استفاده از صنایع ساخت داخل ترغیب کرد؟

عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: مجلس در بررسی بودجه سال 1389 با کاهش تعرفه تشری به خودروسازان زد و بعد که متوجه شد نظر بزرگان این است که باید از راه دیگری وارد عمل شد، با ارائه طرحی دو فوریتی با موضوع ارتقای کیفیت تولید خودروهای داخلی، بار دیگر تبعیت پذیری خود را نشان داد.

وی با بیان اینکه مردم نیز به خرید تولیدات صنایع داخلی علاقه‌مندند، گفت: روزی در کشور چیزی نداشتیم اما امروز خودروی ملی تولید می کنیم که می توان کیفیت آن را افزایش داد.

مقیمی به تلاش های مجلس در این باره اشاره کرد و افزود: مجلس از وزیر صنایع و معادن دعوت کرد و در نهایت نتیجه جلسات متعدد نمایندگان، چند دستور ازجانب وزیرصنایع و آماده شدن طرحی در یکی از کمیسیون های مشترک مجلس در این باره بود.

وی ابراز امیدواری کرد با نظارت بیشتر بتوان صنایع مطلوب و با کیفیت در اختیار مردم قرار داد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet