هدر موبایل
1389/02/15 15:45:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رسایی خبر داد

دیدار اعضای فراکسیون انقلاب اسلامی با لاریجانی

**جمعی از اعضای فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس سه‌شنبه آینده با علی لاریجانی دیدار می‌کنند.

این خبر را حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده تهران و عضو فراکسیون انقلاب اسلامی به فارس داد و گفت که دیدار هشت عضو فراکسیون متبوعش با لاریجانی بعد از حدود 3 ماه از ارائه درخواست انجام این ملاقات، صورت می‌گیرد.

وی افزود: در دیدار اعضای فراکسیون انقلاب اسلامی با لاریجانی مسائل مختلف، از جمله جهت‌گیری‌ها و مواضع آقای لاریجانی و فعالیت‌ها و افت و خیزهای فراکسیون اصولگرایان و جریان اصولگرایی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

حجت‌الاسلام رسایی با اشاره به توصیه رهبر معظم انقلاب به اعضای فراکسیون انقلاب اسلامی مبنی بر "تداوم ارائه تذکرات " خاطر نشان کرد: در دیدار هفته آینده اعضای این فراکسیون با لاریجانی تذکراتی درباره عملکرد فراکسیون اصولگرایان ارائه خواهد شد.

خبرنگار فارس از عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس هشتم پرسید آیا در دیدار اعضای این فراکسیون با رئیس مجلس درباره انتخابات هیئت رئیسه مجلس که چهارم خرداد برگزار می‌شود، بحث خواهد شد که وی با رد این مسئله اعلام کرد چنین موضوعی از مباحث اصلی دیدار مذکور نیست و محور مباحث، نکاتی است که در دیدار اعضای فراکسیون با رهبر معظم انقلاب مطرح شد.

حجت‌الاسلام رسایی این نکته را نیز متذکر شد که بعد از دیدار اعضای فراکسیون انقلاب اسلامی با رئیس مجلس با توجه به اشتیاق بسیاری از نیروهای انقلاب، گزارشی مبسوط از این دیدار ارائه خواهد شد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet