هدر موبایل
1389/02/15 16:41:00
سرویس سیاسی
زمانی در گفت و گو با خانه ملت

فراکسیون انقلاب در کوتاه‌ترین زمان با لاریجانی دیدار می‌کند

**مشاور علی لاریجانی با بیان اینکه اعضای فراکسیون انقلاب اسلامی هر وقت اراده کردند با رئیس مجلس ملاقات داشتند، گفت: تاکنون ملاقات این فراکسیون با لاریجانی در کوتاهترین فاصله زمانی پس از درخواست ملاقات، انجام شده است.

حسن زمانی مشاور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه فراکسیون انقلاب اسلامی تاکنون بارها با رئیس مجلس ملاقات کردند، گفت: تعدادی از اعضای این فراکسیون در اواخر سال گذشته و همچنین در فروردین ماه امسال به مدت 2ساعت با رئیس مجلس دیدار کردند و از آخرین ملاقات این فراکسیون با لاریجانی هنوز یک ماه نگذشته است.

وی افزود: دفتر رئیس مجلس بارها اعلام کرده که هر وقت اعضای فراکسیون انقلاب اسلامی تمایل به دیدار با رئیس مجلس داشته باشند این دیدار در کوتاهترین زمان ممکن انجام خواهد شد و هیچ محدودیتی برای ملاقات با لاریجانی وجود ندارد.

مشاور لاریجانی گفت: این فراکسیون اخیراً تقاضای ملاقات با رئیس مجلس را مطرح کرده است که این دیدار با هماهنگی هایی که با روح الله حسینیان رئیس فراکسیون و علی اصغر زارعی نایب رئیس فراکسیون انجام شده روز چهارشنبه هفته آینده در دفتر رئیس مجلس انجام می شود.

زمانی تصریح کرد: از برخی از اعضای این فراکسیون همچون آقای رسایی که مطالبی دور از انتظار را مطرح می کنند گله داریم و امیدواریم با بررسی مسائل اظهارات خود را اصلاح کند.

وی افزود: فراکسیون انقلاب اسلامی در بهمن ماه سال گذشته تقاضای ملاقات با رئیس مجلس را داشت که دفتر آقای لاریجانی آماده انجام این ملاقات را اعلام داشت اما به دلیل تعطیلات 22 بهمن و حضور نمایندگان در حوزه های انتخابیه این دیدار به تعویق افتاد ولی تاکنون برخی از اعضای فراکسیون 2بار با لاریجانی دیدار کردند.

حمید رسایی عضو فراکسیون انقلاب اسلامی در مصاحبه ای اعلام کرد که اعضای این فراکسیون روز سه شنبه هفته آینده با لاریجانی ملاقات می کنند که این ملاقات پس از 3ماه تقاضا انجام می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet