ایام محرم 1398
1389/02/15 17:50:00
سرویس سیاسی
مسئول کمیته داخلی و دفاع پارلمان کویت:

جنجال­سازی رسانه‌ها در مورد شبکه جاسوسی به نفع کویت نیست

**مسئول کمیته داخلی و دفاع پارلمان کویت تاکید کرد: به صلاح کویت نیست با جنجال­های رسانه‌هایی روابط خود با کشورهای همسایه را به خطر بیاندازد.

به گزارش خانه ملت به نقل از روزنامه الرای چاپ کویت، گعسکر العنزی" مسوول کمیته داخلی و دفاع مجلس پس از اولین جلسه بازجویی از متهمان جاسوسی در این کشور و تکذیب ادعای وابستگی آنان به ایران تاکید کرد: جنجال­سازی بر سر این موضوع از سوی رسانه­ها در جهت منافع سیاسی، امنیتی و اقتصادی و حتی اجتماعی کویت نیست.

وی افزود: باید به درخواست امیر (امیر کویت) مبنی بر عدم تجاوز به کشورهای همسایه و دوست کویت و به رهبران آنها احترام بگذاریم.

العنزی اضافه کرد: بازجویی­ها از سوی دستگاه­های امنیتی هنوز ادامه دارد و باید از جنجال­سازی در ارتباط با اینگونه مسائل حساس پرهیز کنیم چرا که ما به اندازه کافی مشکلات داخلی داریم.

گفتنی است، "رامین مهمانپرست" سخنگوی  وزارت خارجه ایران با رد ادعای­های مطرح شده در این خصوص گفته است، از رسانه­ها می­خواهیم دقت لازم را در انتشار اخبار داشته باشند و از انتشار اخبار نادرست بپرهیزند زیرا تقویت روابط ما با کشورهای اسلامی و منطقه به نفع همه این کشورها است و این خواسته رژیم صهیونیستی است که کشورهای منطقه با هم اختلاف داشته باشند. ما این اتهامات وارده را رد کردیم و تاکید می­کنیم که منبع این اتهامات کسانی هستند که از روابط  دوستانه ایران با همسایگانش ناراضی­اند.

به گزارش این روزنامه، بازجویی از دو تن از متهمان شبکه جاسوسی در کویت از روز گذشته آغاز شده است و در این بازجویی­ها هر دو متهم هرگونه ارتباط با سپاه پاسداران ایران را رد کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet