خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1389/02/16 13:13:00
سرویس سیاسی
ولی اسماعیلی:

ترکیب رئیس و نواب رئیس تغییر نمی کند

**یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس ضمن مثبت ارزیابی کردن عملکرد دوسال گذشته هیات رئیسه گفت: با توجه به صحبت هایی که با همکاران داشته ایم ترکیب رئیس و نواب رئیس برای سال سوم مجلس هشتم تغییر نمی کند.

"ولی اسماعیلی" نماینده مردم گرمی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت گفت: عملکرد هیات رئیسه مثبت است اما طبیعی  است که نقاط ضعفی هم داشته باشد.

وی گفت: امیدواریم در دوره جدید برنامه هایی که برای موضع گیری ها و تصمیم گیری ها درخصوص چگونگی اداره مجلس و حضور نمایندگان می گیرند بهتر از قبل باشد کما اینکه درباره عدم شرکت برخی نمایندگان و رسانه ای کردن آن مواردی اجرا شده است.

وی با بیان این که در مجلس هشتم و مجالس قبلی کارهای زیربنایی کمتر انجام شد، به بحث دفاتر مشترک نمایندگان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر 3 الی 4 نفر از نمایندگان یک دفتر دارند که در هیچ جای دنیا اینگونه نیست و در شأن نمایندگان هم نمی باشد.

وی افزود: این امر موجب شده که هر نماینده ای که می آید از صفر شروع کند و جایگاهی برای اسناد و کارهایی که انجام شده و کارهای نیمه تمام وجود ندارد تا نماینده بعدی آنها را پیگیری و به نتیجه برساند. لذا لازم است تا برای این منظور هیات رئیسه اقداماتی انجام دهد تا نمایندگان بهتر بتوانند به وظایف خود عمل کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet