ایام محرم 1398
1389/02/16 16:19:00
سرویس کمیسیون ها
فلاحت پیشه به خانه ملت خبر داد

حضور مسئولان کرمانشاه در کمیسیون امنیت ملی

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: برای پیگیری بیشتر و بهتر مشکلات کرمانشاه مسئولان این استان در جلسه کمیسیون حاضر می شوند.

حشمت الله فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب در مجلس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به سفر هیات رئیسه و برخی از اعضای کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به استان کرمانشاه گفت: این سفر که از دیروز آغاز شده در راستای شناسایی مشکلات استان و ارائه راهکارهای رفع سریعتر آنها، کمک به بهبود ترانزیت کالا از استان، کمک به تردد زائران به عتبات عالیات بدون معطلی، اختصاص اعتبار لازم برای ساخت جاده های مرزی، پوشش شبکه های صداوسیما در استان، بازگشت و اسکان مردم منطقه، پاکسازی میادین مین و غیره است.

وی افزود: اعضای کمیسیون امنیت ملی تاکنون با حضور در شهرهای مختلف استان از جمله قصرشیرین، پاوه و کرمانشاه از نزدیک در جریان مشکلات مردم و این شهرها قرار گرفتند و همچنین امروز از شهر سومار و دیگر شهرهای استان دیدار می کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: روز گذشته جلسه شورای تامین استان با حضور استاندار و دیگر مسئولان تشکیل شد که ضمن بررسی مشکلات اعضای کمیسیون نیز نظرات خود را در این زمینه بیان کردند.

فلاحت پیشه گفت: در این جلسه قرار شد تا استاندار به همراه دیگر مسئولان استان در روزهای آینده در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی حضور یافته و مشکلات این استان به طور دقیق تر بررسی و تصمیم مقتضی در این زمینه اتخاذ یابد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet