خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/02/17 14:35:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمدتقی رهبر:

ادامه فعالیت سیاسی مشارکت و مجاهدین عکس‌العمل دستگاه قضایی را درپی خواهد‌داشت

**عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی،گفت: دو حزب مشارکت و مجاهدین تا زمانی که جرمشان در مراجع قضایی و قانونی رسیدگی نشود، اجازه هیچ نوع فعالیت در قالب حزب رسمی و یا گروه های غیر رسمی و زیرزمینی ندارند و لذا در صورت فعالیت مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، محمدتقی رهبر نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی در واکنش به دستورالعمل جدید دو حزب مشارکت و مجاهدین به نیروهای استانی خود مبنی بر فعالیت زیرزمینی گفت: دو حزب مشارکت و مجاهدین بدلیل اعمال غیر قانونی و رعایت نکردن مقررات و اصول حزبی توقیف شده اند و اجازه هیچگونه فعالیت حزبی و سیاسی ندارند.

وی با اشاره به اقدام این احزاب مبنی بر دعوت از نیروهای استانی خود برای فعالیت در قالب NGO ها و گروه های غیر رسمی افزود: این احزاب برای جلوگیری از گسترش موج استعفاها و برای ساماندهی نیروهای باقیمانده می خواهند فعالیت خود را به صورت زیرزمینی و در قالب گروه های غیر رسمی ادامه دهند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی با تأکید بر آنکه هرگونه فعالیت این احزاب به صورت رسمی و غیر رسمی غیر قانونی است،خاطرنشان کرد: پروانه این احزاب توقیف شده است و تا رسیدگی به جرم آنان در مراجع قضایی و قانونی اجازه هیچ نوع فعالیتی را ندارند بنابراین ادامه فعالیت های سیاسی این دو حزب عکس العمل دستگاه های قضایی را درپی خواهد داشت.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet