شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/02/17 15:44:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون صنایع و معادن خبر داد

افزایش گارانتی خودرو‌های داخلی به 2سال

**عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی،گفت: افزایش گارانتی خودرو‌های داخلی یکی از اقدامات دولت در راستای ضرب‌الاجل سه ماهه مجلس برای ارتقاء کیفیت صنعت خودرو داخلی است.

حمید‌رضا فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به تقویت طرح یک فوریتی ارتقاء کیفی صنعت خودرو در کمیسیون مشترک گفت:به موجب این طرح دولت مکلف شد ظرف مدت سه ماه کیفیت خودرو‌های داخلی را افزایش دهد.

وی با بیان اینکه افزایش گارانتی خودرو‌های داخلی در راستای تحقق این طرح است ادامه داد: حمایت از مصرف کنندگان و لزوم افزایش کیفیت خودرو‌های داخلی موجب افزایش گارانتی خودرو‌های داخلی به دو سال گردیده است.

عضو کمیسیون صنایع با بیان اینکه پس از تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم توجه به صنعت خودرو‌سازی داخلی، نمایندگان مجلس بند مربوط به کاهش تعرفه واردات خودرو در بودجه 89 را حذف کردند گفت:بر اساس حذف این بند،به دولت این اختیار داده شده است که با حمایت از تولیدات داخلی و ایجاد زمینه رقابتی،بازار را تنظیم کنند که افزایش گارانتی خودرو یا کاهش تولید برجنس خودرو‌های بی‌ کیفیت از جمله اقدامات مثبت دولت در راستای تحقق این طرح می‌باشد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet