هدر موبایل
1389/02/18 12:22:00
سرویس کمیسیون ها
کمیسیون کشاورزی بررسی می‌کند

تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان حفاظت محیط زیست

**بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان حفاظت محیط زیست در دستورکار جلسه روز سه‌شنبه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

به   گزارش خانه ملت، کمیسیون کشاورزی در جلسه روز یکشنبه خود ایرادات شورای نگهبان به طرح تعیین تکلیف چاههای آب فاقد پروانه بهره‌برداری را بررسی می‌کند.

در همین جلسه اعضاء رسیدگی به طرح و لایحه جامع منابع طبیعی و آبخیزداری کشور را ادامه می‌دهند.

جمع بندی نهایی پیشنهادهای ارائه شده در خصوص ارائه گزارش نهایی به مجلس پیرو گزارش قبلی کمیسیون در مورد برنجهای وارداتی با منشأ کشور هندوستان به استناد تبصره بند(6) ماده(33) آئین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی و بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان حفاظت محیط زیست کشوری دستورکارهای جلسه روز سه‌شنبه کمیسیون کشاورزی را تشکیل می‌دهد.

اعضای کارگروه منابع طبیعی این کمیسیون فردا یکشنبه به منظور انجام دیداری سه روزه به منطقه کلاردشت استان مازندران سفر می‌کنند.

این کارگزوه در روز چهارشنبه تشکیل جلسه داده و به بررسی برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران می‌پردازد.

جلسه کارگروه کشاورزی نیز 1در روز دوشنبه برگزار شده و در این جلسه برنامه پنجم توسعه اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی و مسائل مربوط به تولید، واردات و صادرات زعفران با حضور اعضاء شورای ملی زعفران و وزرای جهادکشاورزی و بازرگانی و مجمع نمایندگان و استانداران استانهای خراسان رضوی و خراسان جنوبی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

کارگروه‌های آب و دام و طیور نیز در روز دوشنبه بخش‌های مربوط به حوزه‌های کاری خود در برنامه پنجم توسعه را مورد بررسی قرار می‌دهند.

کارگزوه منتخب این کمیسیون نیز در جلسه روز دوشنبه خود شاخصهای کلان برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران را با حضور دستگاههای ذی‌ربط بررسی می‌کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet