هدر موبایل
1389/02/18 16:28:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی:

اقتصاد کشور به جراحی بزرگی مانند اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها نیاز‌دارد

**نائب رئیس کمیسیون اقتصادی گفت: تبلیغات منفی و سیاه نمایی اصلاح طلبان تندرو در خصوص اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها اقدامی سیاسی است و نه کارشناسی چون کارشناسان و گروه‌های چپ و راست اجرای قانون هدفمندشدن یارانه‌ها را جراحی اقتصاد ایران تلقی می‌کنند و در اجرای آن متفق القول هستند.

سید کاظم دلخوش باقری نماینده مردم صومعه سرا در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، در واکنش به تبلیغات منفی اصلاح طلبان تندرو  در مورد اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها اظهار داشت: اقتصاد کشور به جراحی بزرگی مانند اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها نیاز دارد و همه گروه‌های سیاسی اعم از احزاب اصلاح طلب و اصولگرا و کارشناسان چپ وراست به این امر اعتقاد دارند.

وی افزود: تبلیغات منفی اصلاح طلبان تندرو در خصوص قانون فدهمندسازی یارانه‌ها تنها با هدف تخریب چهره دولت و سیاه نمایی علیه این اقدام شجاعانه دولت صورت می‌پذیرد.

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه اقدامات موفقیت آمیز دولت نهم و دهم مورد انتقاد مخربانه اصلاح طلبان بوده است گفت: اقدامات موفقیت آمیز دولت نهم مانند سفرهای استانی، رابطه با کشورهای امریکای لاتین  و دستیابی به انرژی هسته‌ای واکنش اصلاح طلبان را در پی داشته است و اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها هم از سیاه نمایی آنان بی بهره نمانده است.

دلخوش خاطرنشان کرد: این واکنش‌ها تعبیری جز حسادت اصلاح طلبان به دولت اصولگرا به خاطر اقدامات شجاعانه و جدید در عرصه مدیریتی کشور ندارد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet