شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/02/18 17:39:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کرمی راد خبر داد

تصویب پیش‌نویس دستورالعمل نحوه نظارت برشرکت‌ها پس از واگذاری

**ناظر عالی مجلس در هیات واگذاری شرکت‌های دولتی از تصویب پیش‌نویس دستورالعمل نحوه نظارت به شرکت‌ها پس از واگذاری‌ خبر داد.

محمد کرمی‌راد، نماینده کرمانشاه در خانه ملت در گفت‌و گو با ایسنا، با اعلام این خبر ،‌تعداد مواد این طرح را 14 ماده عنوان کرد و افزود: در این خصوص خلاء احساس می‌شد که لازم بود در مورد آن اقداماتی صورت گیرد.

نماینده کرمانشاه در مورد مصوبات دیگر هیات واگذاری نیز از واگذاری 49 درصد سهام شرکت پتروشیمی و 16 درصد از سهام شرکت پتروشیمی زاگرس از طریق مزایده خبر داد و افزود: در این جلسه همچنین با واگذاری 100 درصد سهام خطوط هواپیمایی ویژه وابسته به شرکت خدمات کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی و 100 درصد از سهام شرکت گسترش صنایع پایین دستی پتروشیمی زیرمجموعه سازمان گسترش و پتروشیمی ایران موافقت به عمل آمد.

کرمی‌راد، واگذاری 49 در صد سهام شرکت حمل و نقل ریلی نیرو، 4 درصد سهام شرکت سمند ریل زیر مجموعه شرکت راه‌آهن ، 49 درصد سهام فولاد ریل جنوب وابسته به شرکت راه‌آهن و نیز 43 درصد سهام شرکت توسعه تولید گاز لنگرود و زیر مجموه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران را از جمله دیگر مصوبات این هیات عنوان کرد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet