حلول ماه ربیع الاول
1389/02/18 17:42:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
تابش خبرداد

افزایش ظرفیت موسسات آموزش عالی از طریق ایجاد دانشکده و رشته‌های جدید

**روسای مراکز آموزش عالی شهرستان اردکان با حضور در دفتر نماینده مردم اردکان با وی دیدار و در خصوص مسائل و مباحث پیرامون موسسات آموزش عالی بحث و گفت‌وگو کردند.

به گزارش ایسنا، محمدرضا تابش در این دیدار با اشاره به نقش مراکز آموزش عالی در رشد و ارتقاء مدیریت و توسعه منابع انسانی، افزایش ظرفیت موسسات آموزش عالی از طریق ایجاد دانشکده و رشته‌های جدید و مورد نیاز در سطح شهرستان اردکان را از جمله برنامه‌های در دست اجرا دانست.

وی در ادامه با تشریح ملاقات و مذاکرات خود با وزیر علوم و جمعی از معاونان وی با توجه به نتیجه رسیدن برخی از درخواست‌های مذکور خواستار پیگیری جهت هر چه بیشتر اجرایی شدن سایر موارد شد.

همچنین منتخب مردم اردکان در خانه ملت خواستار برگزاری جلسات مستمر روسای مراکز آموزش عالی و ارائه گزارش‌های مربوطه شد و بر جذب نیروهای بومی در تکمیل کادر علمی و اداری آن مرکز تاکید کرد.

در ادامه این نشست هر یک از روسای مراکز آموزش ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در آن مراکز و تشکر از نماینده اردکان به جهت اخذ مجوزهای لازم برای راه اندازی یک مرکز آموزش عالی جدید در اردکان و راه اندازی چند رشته جدید دانشگاهی مسائل و مشکلات خود را نیز مطرح نمودند و در پایان تصمیمات لازم اتخاذ شد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet