هدر موبایل
1389/02/18 19:48:00
سرویس سیاسی

جزئیات دیدار ورزای آموزش و پرورش و کار با لاریجانی

**مشاور لاریجانی گفت: لاریجانی در دیدار وزرای آموزش و پرورش و کار بر رفع هر چه سریعتر مشکلات این وزارتخانه ها تاکید کرد.

حسن زمانی مشاور علی لاریجانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه حمید رضا بابایی وزریر آموزش و پرورش و عبدالرضا شیخ الاسلامی وزیر کار و امور اجتماعی بعد از ظهر امروز با حضور در دفتر علی لاریجانی رئیس مجلس با وی دیدار کردند، گفت: آقای شیخ الاسلامی در این جلسه در خصوص برنامه پنجم نکاتی را مطرح کردند و در خصوص کارهای فنی و تربیت نیروی کار در این وزارتخانه گزارش را ارائه کرد.
وی افزود: شیخ الاسلامی از ارائه یک لایحه به مجلس خبر داد تا بر اساس آن مشکلات فارغ التحصیلان که جذب بازار کار می شوند، به نوعی رفع شود.
مشاور لاریجانی اضافه کرد: رییس مجلس ضمن تاکید بر رفع مشکلات وزارتخانه از آمادگی مجلس برای کمک به رفع مشکلات فارغ التحصیلان خبر داد و گفت که مجلس در این زمینه دریغ نخواهد کرد.
زمانی با اشاره به موضوع دیدار وزیر آموزش و پرورش با لاریجانی گفت: حاجی بابایی در این جلسه در خصوص مشکلات وزارتخانه و مشکلات آموزشکده های فنی و حرفه ای و مراکز تربیت معلم و دانشگاه شهید رجایی و همچنین نیازهای وزارتخانه به تصویب طرح ها و لوایح موجود در مجلس مطالبی را مطرح کرد و خواستار کمک نمایندگان در این زمینه ها شد.
وی گفت: لاریجانی نیز به وزیر آموزش و پرورش قول مساعد و همکاری لازم را داد و بر رفع مشکلات این وزارتخانه تاکید کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet