خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1389/02/19 08:44:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سودانی:

استان خوزستان از نظر توانمندی‌های فکری کمبودی‌ندارد

**نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: خوزستان یکی از فعال‌ترین کارگروه‌های اشتغال‌ کشور را در زمینه تشکیل جلسات راهبردی و حضور فعال مسؤولان در مقایسه با دیگر استان‌ها دارد.

به گزارش ایسنا، ناصر سودانی در جلسه هفتگی کارگروه اشتغال که در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار داشت: حضور در شهرستان‌ها و بررسی پروژه‌های نیمه تمام، ارائه و تدوین راه حل برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان‌ها و تشکیل جلسات به صورت هفتگی از ویژگی‌های جلسات کارگروه اشتغال خوزستان‌ است.

وی افزود: در زمینه تشکیل جلسات موفق هستیم، اما نکته حائز اهمیت میزان موفقیت این جلسات در رفع مشکلات اشتغال خوزستان می‌باشد.

سودانی تاکید کرد: کاهش بیکاری، افزایش اشتغال و حل مشکلات کارآفرینان و سرمایه‌گذاران استان باید از اهداف این جلسات باشد؛ در سال کار و همت مضاعف انتظار می‌رود فعالیت‌های بیشتری در این بخش صورت گیرد.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با ارایه پیشنهادی برای اعضای کارگروه اشتغال بیان کرد: می‌توان در هر جلسه از اعضای کارگروه اشتغال دیگر استان‌ها دعوت کرد و از طرح‌ها و موفقیت‌های آنان بهره‌مند شد، البته در استان از نظر توانمندی‌های فکری کمبودی وجود ندارد.

سودانی با مطرح کردن سوالی در زمینه برگزاری همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در خوزستان تاکید کرد: میزان هزینه‌هایی که برای برگزاری این همایش صرف شده و میزان خروجی که داشته است، باید توسط استاندار به نمایندگان استان ارایه شود.

وی خاطرنشان کرد: کمبود برگزاری جلساتی با نمایندگان بانک‌ها و بانک مرکزی برای تدوین راه حلی برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی در خوزستان و حضور بانک توسعه تعاون در جلسات کارگروه اشتغال احساس می‌شود.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet