هدر موبایل
1389/02/18 23:20:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده اهواز در مجلس:

هیچ باکی از افزایش جمعیت نداریم

**نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: چنانچه مدیریت و برنامه های درست و صحیحی برای استفاده از ظرفیت های طبیعی و خدادادی صورت گیرد کشور می تواند جمعیت بیشتری را پاسخگو باشد.

ناصر سودانی در گفت‌وگوی اختصاصی با ایرنا افزود: چنانچه پتانسیل های موجود را با برنامه ریزی علمی به بالفعل تبدیل کنیم ما هیچ باکی از افزایش جمعیت نداریم ولی باید مدیریت درستی صورت گیرد تا افزایش جمعیت به افزایش پیشرفت و توسعه در تمام ابعاد منجر شود.

وی با اشاره به دشمنی های استکبار جهانی با ملت ایران در طول 31سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی و حضور نخست جوانان در هشت سال دفاع مقدس و خنثی کردن توطئه ها و شیطنت های دشمنان خاطر نشان کرد:اگر بخواهیم در دراز مدت نگاه کنیم ثقل جمعیت ما چنانچه برخوردار از وزنه سنگینی باشد قطعا" در دکترین دفاعی ما اثر مثبت و بازدارنده در مقابل توطئه های دشمنان خواهد داشت.

این نماینده مجلس در ادامه خاطرنشان کرد: مساله افزایش جمعیت فی نفسه چیزی بدی نیست و چنانچه این جمعیت آماده کار و فعالیت باشد می تواند به توسعه و پیشرفت کشور بینجامد.

سودانی اظهار داشت: باید امکانات وسیعی را در کشور از هر حیث فراهم کنیم تا قادر باشیم پاسخگوی نیاز افزایش جمعیت باشیم.

وی در پایان گفت: کشور در بخش های مختلف دارای امکانات وسیع و گسترده است و باید قادر باشیم از این امکانات در جهت رفاه جمعیت کشور استفاده کنیم.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet