هدر موبایل
1389/02/19 09:22:00
سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون کشاورزی:

هدف در لایحه برنامه پنجم مشخص نیست

**عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: لایحه برنامه پنجم توسعه کلی و بدون اولویت گذاری مشخص در بخش کشاورزی است.

"محمد علی دلاور" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، در پاسخ به این پرسش که آیا برنامه های پیش بینی شده در لایحه برنامه پنجم را در بخش کشاورزی کامل می دانید یا نه؟ گفت:با توجه به این که 6 بند از ماده 130 تا 136 را درلایحه برنامه برای بخش کشاورزی دیده اند، این مواد کلی بوده و جزئیاتی در آن بیان نشده است.
نماینده مردم درگز در مجلس شورای سلامی با اعلام اینکه این لایحه برنامه، فاقد اعداد و ارقام  کمی است، افزود: در این لایحه اولویت کارها هم مشخص نشده است.
وی با بیان اینکه در لایحه برنامه پنجم توسعه «همه چیز را دیده اند، یعنی هیچی را ندیده اند»، اظهار کرد: در این لایحه به صورت جزئی مشخص نشده است که قرار است در بخش کشاورزی چه اتفاقی در طی 5 سال اجرای آن بیفتد.
دلاور با تاکید بر اولویت گذاری در لایحه برنامه پنجم، تصریح کرد: بطور مثال باید در این برنامه مشخص شود که قرار است با اجرای این برنامه در طی 5 سال آینده، تمام چاه های آب کشاورزی برق دار شوند.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس خاطرنشان کرد: دولت در لایحه برنامه پنجم توسعه هیچ وقت نیامده با بررسی برنامه چهارم مشخص کند که در آن برنامه به چه هدفی رسیده و در برنامه پنجم به دنبال چه هدف مشخصی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet