خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/02/19 09:53:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم تالش:

وزیر اقتصاد در خصوص اخذ جریمه دیرکرد بانک‌ها جواب قانع کننده‌ای نداشت

**نماینده مردم تالش گفت : برای تنبیه افرادی که نسبت به پرداخت معوقه بانکی خود اقدام نمی کنند راهکارهای دیگری از قبیل عدم ارائه خدمات و دیگر موارد می توان پیش بینی کرد.

بهمن محمدیاری در گفتگو با ایسنا، گفت: در خصوص اخذ جریمه تاخیر پرداخت بانک‌ها از وزیر اقتصاد و دارایی سوال کردم که ایشان جواب قانع کننده‌ای نداشتند و بیشتر به مصوبات پول و شورای اعتبار استناد کردند و من هنوز اعتقاد دارم که این عمل وجه شرعی و قانونی ندارد و البته مراجع هم همین نظر را دارند.

وی افزود: برای تنبیه افرادی که نسبت به پرداخت معوقه بانکی خود اقدام نمی کنند راهکارهای دیگری از قبیل عدم ارائه خدمات و دیگر موارد می توان پیش بینی کرد.

محمدیاری در خصوص افزایش بهره وری در بخش کشاورزی و حفظ محیط زیست که طرح های مختلفی مصوب شد، خاطرنشان کرد: مقابله با پدیده بیابان زدایی و کاهش دام و تبدیل دامداری های سنتی به صنعتی می تواند در کاهش فرسایش خاک کمک کند که قانون سیاستگذاری های مختلفی را در این خصوص اعمال خواهد کرد.

نماینده شهرستان تالش از تحت پوشش حفاظتی قرار گرفتن 135 میلیون هکتار از اراضی جنگلی خبر داد و تصریح کرد:واگذاری اراضی منابع طبیعی به متقاضیان ممنوع است و از بهره برداری مازاد بر توان طبیعی جنگل‌ها ممانعت بعمل می آید و تمهیدات لازم در قانون پیش بینی شده است.

وی تصریح کرد: در راستای حمایت از کشاورزان داخلی در مجلس تصویب شد تا واردات هرگونه محصولات کشاورزی بدون مجوز وزارت کشاورزی ممنوع شود، تا واردات براساس نیاز کشور صورت گیرد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet